Neler Yeni

AMD mi yoksa Nvidia mi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eren C
Sadece şunu söyleyeceğim şimdiye kadar Nvdia kartlarında wini güvenli modda açıp driverları silip tekrar kurmak gibi bir çaba içine girişmedim. Teşekkürler.
Haklarınıda yemeyeyim belki geçen süre içinde kendilerini geliştirmişlerdir fatak artık bir kere bozduktan sonra parasını vereyimde bir daha uğraşmayayım diye Nvdia gittim

Starlex

80+ Silver
Sadece şunu söyleyeceğim şimdiye kadar Nvdia kartlarında wini güvenli modda açıp driverları silip tekrar kurmak gibi bir çaba içine girişmedim. Teşekkürler.
Haklarınıda yemeyeyim belki geçen süre içinde kendilerini geliştirmişlerdir fatak artık bir kere bozduktan sonra parasını vereyimde bir daha uğraşmayayım diye Nvdia gittim
Ya o driver sorunları evet vardı ama eskimden vardı 6000 serisinden sonra bayaa bi düzeldi hatta hiç yok ama gidip 5500xt 580 gibi kartları alırsanız yaşarsınız öyle durumları

Deepnise

80+
Oyun amaçlı alsaydım eğer f/p olarak muhtemelen amd tercih ederdim. Kullandığım bazı programlar nvdia ile 2x daha performanslı çalışıyor diye tercih ediyorum.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Toprak
yine toplanmış nvdia fanboyları. yok dlss yok fg ulan adam hikayeli oyunda 144 fps alsa ne faydası olacak. zaten aldığı kart güçlü kart. düşük bütçeli kartlarda haklısınız fakat bu tarz kartlarda bence gerek yok.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom