Neler Yeni

Amd Rx 6800 alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Miraç Acar
Gayet memnunum bir sıkıntı yaşamadım geldiğinden beri tavsiye ederim oynayamadığım oyun yok desem abartmış olmam :) başka sorun fln varsa sor cevaplıyım hocam
Soru sormayı unutmuşum :) i5 12400f li sistemde bir kaç yükseltme yaparak aldım iyi ki almışım diyorum. Teşekür ederim yinede.

AlpCelik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Alp Çelik
Soru sormayı unutmuşum :) i5 12400f li sistemde bir kaç yükseltme yaparak aldım iyi ki almışım diyorum. Teşekür ederim yinede.
Ne demek bende ryzen 5 5600xli sistem aldım gayet memlunum amd ekran kartlarına ön yargılıydım fakat kötü olmadıgını anladım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Miraç Acar
Ne demek bende ryzen 5 5600xli sistem aldım gayet memlunum amd ekran kartlarına ön yargılıydım fakat kötü olmadıgını anladım
Hayırlı olsun. Ben yıllardır hem işlemci hem ekran kartı tarafında AMD kullanıyorum, diğer bilgisayarım da R5 3600 rx 5500 xt var, ondan da önce R5 1600af rx 5600 xt kullanıyordum. 1-2 kez (2020 gibi) Driver sorunu olmuştu onun dışında hiç sorun yaratmadı. AMD ön yargınızı kırmanıza sevindim. Bu sefer intele gemekk istedim. Sorum olacaktı; işlemci sıcaklıklarınız VALORANT'ta ortalama kaç oluyor? İ5 12400F 70-71 derecelerde dolaşıyor, bana fazla gibi geldi.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Enis Solak
Hocam hazır aradan biraz süre geçmişken sormak istiyorum, herhangi bir wattman ya da yazılım sorunu yaşadınız mı amd kart yüzünden?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Kasım
merhabalar, bilgisayar alacagım fakat amd ekran kartları iyi mi? rx6800 nasıl bir kart ekran kartı konusunda nvidia tarafındayım fakat nvidia kartlar pahalı rtx li sistemler çok pahalı bu yüzden rx 6800 olan bi sistem bakıyorum sizce bu kadr iyi mi yani alınabilecek bi kartmı rx 6800
Kardeşim merhaba kısa ve öz konuşmak gerekirse. Oyunlarda ray tracing ( ışın izlemeyi açacaksan, yayın yapacaksan) kesinlikle nvida. Yok ben oyun oynarım ray tracing ( ışın izleme ) ile işim yok diyorsan her türlü AMD kaldı ki VRAM!! Durumu hiç de göz ardı edilecek bir şey değil ve seni uzun yıllar en üst ayarlarda hiç problem çıkartmadan götürür

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Furkan
Kardeşim merhaba kısa ve öz konuşmak gerekirse. Oyunlarda ray tracing ( ışın izlemeyi açacaksan, yayın yapacaksan) kesinlikle nvida. Yok ben oyun oynarım ray tracing ( ışın izleme ) ile işim yok diyorsan her türlü AMD kaldı ki VRAM!! Durumu hiç de göz ardı edilecek bir şey değil ve seni uzun yıllar en üst ayarlarda hiç problem çıkartmadan götürür
4 ay geçmiş kral ne anlatıyon sen

Top Bottom