Neler Yeni

AMD rx480 ekran kartı hata verdi ardından oyunlarda fps düşüşü yaşattı

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Doğukan
Bahsettiğim pc bir tanıdığımın olduğu için sadece hata verdiğini biliyorum, ne hatasını olduğunu maalesef göremedim (o da bakmamış). Fakat o hatadan sonra Apex Legends girmeye çalıştı oyun ciddi ciddi sabit 1 fps çalışıyordu. Masaüstüne sağ tıklayıp AMD ayarlarına girmeye çalıştığımda da AMD denetim masası gözükmüyordu. Bilgisayarı kapatıp açtığımızda AMD geri geldi fakat oyunda hala bir kasma var gibi. Yani 1 fps çalışmıyor ama sanki normalden düşük fps veriyor. Sizce ne olmuş olabilir, önerdiğiniz bir şey var mı? (Pc yaklaşık 5-6 yıllık ve ekran kartının bir fanı komple bozuk)

Son düzenleme:

Huseyın_cano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Ahmet Kaya
Bahsettiğim pc bir tanıdığımın olduğu için sadece hata verdiğini biliyorum, ne hatasını olduğunu maalesef göremedim (o da bakmamış). Fakat o hatadan sonra Apex Legends girmeye çalıştı oyun ciddi ciddi sabit 1 fps çalışıyordu. Masaüstüne sağ tıklayıp AMD ayarlarına girmeye çalıştığımda da AMD denetim masası gözükmüyordu. Bilgisayarı kapatıp açtığımızda AMD geri geldi fakat oyunda hala bir kasma var gibi. Yani 1 fps çalışmıyor ama sanki normalden düşük fps veriyor. Sizce ne olmuş olabilir, önerdiğiniz bir şey var mı? (Pc yaklaşık 5-6 yıllık ve ekran kartının bir komple bozuk)
Ekran kartı sürücü güncellemesini tekrar yapabilir uzun zamandır kullanıyorsa da ekran kartını çıkarıp macun yenilemesi yapması gerek bunu yaparkende temizlerse sonra tekrar takarsa sorun düzelebilir

Top Bottom