Neler Yeni

Amd Ryzen 5 5600 anakart önerisi

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,253
İsim
Deniz Bey
Asus dual rtx 3060ti -11.490
Ryzen 5 5600x 4035
Ama Ryzen 5 5600x iptal ettim
Ryzen 5 5600 3500 TL ye alacağım
Bence tray al stok fana 300 ₺ vermemiş olursun böylelikle gruplarda filan bulursun 50 100 stok fanı, 3200 e almak daha mantıklı işlemciyi tray olarak

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ege Elibol
Teknobiyotikden alin daha uygun
Hayirli olsun bu arada
Teşekkür ederim size sorayım hocam şimdi teknobiyotik garantiyi firma olarak veriyor ama 200 TL fazla verip vatandan alıp marka garantisi almak sizce mantıklı mı çünkü 1 ay boyunca sistemi deneme fırsatım olmayacak parça parça topladığım için şu an hazırda bekliyorum ödeme yapacağım

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Teşekkür ederim size sorayım hocam şimdi teknobiyotik garantiyi firma olarak veriyor ama 200 TL fazla verip vatandan alıp marka garantisi almak sizce mantıklı mı çünkü 1 ay boyunca sistemi deneme fırsatım olmayacak parça parça topladığım için şu an hazırda bekliyorum ödeme yapacağım
Vatanda teknobiyotikde garanti olarak fark edecigini dusunmuyorum tr de ikiside ugrastirir ama gonlunuz rahat edecekse vatandan alabilirsiniz
Veya alinca bir yerde test edebilirsiniz
Ama vatanda teknobiyotikde aynidir birsey fark edecegini dusunmuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ege Elibol
Vatanda teknobiyotikde garanti olarak fark edecigini dusunmuyorum tr de ikiside ugrastirir ama gonlunuz rahat edecekse vatandan alabilirsiniz
Veya alinca bir yerde test edebilirsiniz
Ama vatanda teknobiyotikde aynidir birsey fark edecegini dusunmuyorum
Test etme fırsatım olmadığından çünkü aile evine yolluyorum internetten sipariş verip 1 ay sonra gideceğim vatandan kafam rahat olması için alacağım en azından direk mağazaya gidip yüz yüze görüşme şansım doğuyor fikriniz için teşekkür ederim

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Test etme fırsatım olmadığından çünkü aile evine yolluyorum internetten sipariş verip 1 ay sonra gideceğim vatandan kafam rahat olması için alacağım en azından direk mağazaya gidip yüz yüze görüşme şansım doğuyor fikriniz için teşekkür ederim
Anladim rica ederim
Bende 5 6 gun once ayni cpu yu aldim bu arada tray alsaniz da birsey fark etmez ona kule sogutucusu sart ben yinede kenarda bulunsun diye fanli aldim fakat fani asiri kucuk yani sogutucu blogu haberiniz olsun isterseniz ozelden foto falan atabilirm

Yinede bir sekilde es den dost dan veya bilgisayarcida ilk bas test iyi olur neden derseniz biraz zaman gecince ugrastirabilirler sorun olur ise

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,253
İsim
Deniz Bey
Fark etmez sıfır işlemci kolay kolay bozuk gelecek bişey değil göz göre göre 300 ₺ fazla vermenin gereği yok bence

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
ahmet er

MYSTIC

80+ Silver
litmitlerinizi biraz çıkabilirseniz vatandan almanız daha mantıklı olur güç tüketiminde
Fiyatlar niye bu kadar pahalı diyordum konuyu hortlatmışsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,022
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom