Neler Yeni

AMD RYZEN 5 5600X ve GIGABYTE Radeon RX 7700 XT Bu parçalarda sıkıntı varmıdır

Fixsit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Umut Özkan
başlıkda bahsettiğim parçaların herhangi kronik bir sıkıntısı veya ısınma sorunları gibi sorunları varmıdır nelere dikkat etmeliyim söyleyebileceğiniz ekstra şeyler varsa dinlerim

Shourd

80+ Silver
başlıkda bahsettiğim parçaların herhangi kronik bir sıkıntısı veya ısınma sorunları gibi sorunları varmıdır nelere dikkat etmeliyim söyleyebileceğiniz ekstra şeyler varsa dinlerim
5600x için güzel kule tipi bi soğutucu iyi olur rx 7700xt zaten mükkemel bi kart .d

Fixsit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Umut Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5600x için güzel kule tipi bi soğutucu iyi olur rx 7700xt zaten mükkemel bi kart .d
kule tibi bi soğutucu olmadan kaliteli bir termal macun sürsek ve stok fanıyla kullansak herhangi bir ısı sorunu yaşarmıyız

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
İsmail Aktuğ
İşlemci bende var kronikmi bilmem ısınıyo tüm amd lerde oldugu gibi kule sogutucum var çok iş gorüyo

Shourd

80+ Silver
kule tibi bi soğutucu olmadan kaliteli bir termal macun sürsek ve stok fanıyla kullansak herhangi bir ısı sorunu yaşarmıyız
muhtemelen yaşarsınız kaliteli bi macundan kastınız mx 4 ise o kaliteli olmuyor pek fiyat performan oluyor eğer bütçeniz yoksa şimdilik stok fanal kulanıp kasa kapağını açık bırakın kule tipi bi soğutucu alın derim bütçeniz olduğunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemci bende var kronikmi bilmem ısınıyo tüm amd lerde oldugu gibi kule sogutucum var çok iş gorüyo
kroniklik bi sorun değil işlemci x serisi yani normale göre üyksek watt çekiyor yüksek watt=yüksek performans=yüksek sıcaklık mantığı

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
İsmail Aktuğ
Daha güzel bir model al bence ekran kartını eagle serisi ısı problemi var diye biliyorum(emin değilim)

Bende bugün nitro+ modelini aldım bakalım nasıl cıkacak

Fixsit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Umut Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha güzel bir model al bence ekran kartını eagle serisi ısı problemi var diye biliyorum(emin değilim)

Bende bugün nitro+ modelini aldım bakalım nasıl cıkacak
Eagle serisi değil alıcağım üstüne eagle serisinde ısı sorunu yok dye biliyorum fakat bakmadım

Alican.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alican ekinci
bende de 5600x var 1500 liraya thermalright kule tipi soğutucu aldım stok fandan 7-8 derece daha serin çalışıyor şu an

alaligs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali

Ben uygun fiyat soğutucu var mı diye araştırmıştım forumdan da birçok insan bunu önemiş 5600 için. Ben de bunu almıştım
Youtubetan videolarına da baktım. Sen de bir araştır istersen. Daha da ucuz olsun dersen direkt donanım arşivi inceleme videosu olan Snowman M200 var video eski 70 lira yazıyor ona aldanma şuan 430 TL seviyelerinde.

Alican.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alican ekinci
Eagle serisi değil alıcağım üstüne eagle serisinde ısı sorunu yok dye biliyorum fakat bakmadım
gigabyte ekran kartı var bendede gaming serisi serin çalışıyor eagle serisi aralarında en sıcak çalışan seri ama aralarında kaç derece oynar bilmem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,681
Üyeler
152,304
Son üye
MetroBoomin
Top Bottom