Neler Yeni

AMD SİSTEM TOPLADIM NE YAPMALIYIM?

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
Amd sistem topladım montajını gerçekleştirdim şuan kullanmaktayım şuana kadar discord steam vb. şeyleri saymazsak amd adrenaline software indirdim bir de ekran kartımın peogramını (sapphire trixx) başka ne indirmeliyim gerekli gördüğünüz şeyler neler amd için? bir de biostan xmp açtım sadece başka ne ayar yapmalıyım aklımda (resize bar support ve above 4g decoding açıp smart access memory etkinleştirmek var)

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Amd sistem topladım montajını gerçekleştirdim şuan kullanmaktayım şuana kadar discord steam vb. şeyleri saymazsak amd adrenaline software indirdim bir de ekran kartımın peogramını (sapphire trixx) başka ne indirmeliyim gerekli gördüğünüz şeyler neler amd için? bir de biostan xmp açtım sadece başka ne ayar yapmalıyım aklımda (resize bar support ve above 4g decoding açıp smart access memory etkinleştirmek var)
BIOS'tan PBO kısaltılışı ile olan bir ayar var. İşlemcinin çekirdek hızını felan etkiliyor onu yapabilirsin. Auto da ise enabled yap.

Spoit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Muhammed
Sistemin nedir AMD hangi modeli bide driver yükle şahsen kendi düşüncem AMD ayarları oynama çünkü sıkıntılı işler örnek veriyorum ekran kartı ayarları oynarsan oyunlar da wattman hatası çok alırsin

Top Bottom