Neler Yeni

DA-C Sistemi Geldikten Sonra Yapılması Gereken Ayarlar

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,108
İsim
Emre Zengin
4,40 GHZ lere kadar çıkıyor kafasına göre, şimdi resize barı açmammı yoksa boost u kapatmammı daha iyi olacaktır sizce
Boostu kapatırsan sıcaklık düşer. Oyun performansını düşürür. İşlemcin sanırım oyunda 4.4 oluyor, o da maksimum kullandığı GHz oluyor. Windows güç seçeneklerinde hangi güç planını kullanıyorsun?

Darkdawn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Serdar
dostum şimdi stock fanda kullanıyorum 76 derecelerde bazen hız kesme durumu oluyor çok dert değil ama hemen toparliyo , bu ayarlar işlemcinin sıcaklığına etkisi ne kadar olur bi bilgin varsa paylaşabilirmisin
kanka kule tipi al rdr2 de 85 derece idi ag400 aldım 55 derecede oynattı

Keyfen

80+ Bronze
Boostu kapatırsan sıcaklık düşer. Oyun performansını düşürür. İşlemcin sanırım oyunda 4.4 oluyor, o da maksimum kullandığı GHz oluyor. Windows güç seçeneklerinde hangi güç planını kullanıyorsun?
dengelide kullanıyorum şuan, kasada egzoz fanları yetersiz gibi, üste 2 tane ekstra fan takıcam 2500-3000 rpm civarında bunu sağlarsam ve 3 ayda bir temizlikle beraber sorunsuz kullanırım gibime geliyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka kule tipi al rdr2 de 85 derece idi ag400 aldım 55 derecede oynattı
kule tipi alıcamda, kasanın rgb bağlantısına bağlayabileceğim bişi lazım, yani tuşa bastığımda fan ışıkları gidicek bastığımda yanıcak şekilde kanka, ya da tamamen rgbsiz

Darkdawn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Serdar
dengelide kullanıyorum şuan, kasada egzoz fanları yetersiz gibi, üste 2 tane ekstra fan takıcam 2500-3000 rpm civarında bunu sağlarsam ve 3 ayda bir temizlikle beraber sorunsuz kullanırım gibime geliyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

kule tipi alıcamda, kasanın rgb bağlantısına bağlayabileceğim bişi lazım, yani tuşa bastığımda fan ışıkları gidicek bastığımda yanıcak şekilde kanka, ya da tamamen rgbsiz
ben ag 400 aldım led yok benim ledlerde hep yanıyor kasanın önündeki

Keyfen

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,082
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz