Neler Yeni

Amd Sürücüsü Hata veriyor

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
Merhabalar, iyi forumlar. Amd ekran kartı sürücüm hata veriyor nedenini anlamadım ama her neyse olan biteni özet geçeyim, amd ekran kartı sürücüsünü açmak istediğimde ekran kartımla sürücümün uyumlu olmadığını söyleyerek hata verdi (1). Ardından bana gitmemi söylediği siteye gittim ve talimatları uyguladım(2). Ancak bana ekran kartımın sürücümle uyumu olduğunu söyledi (3) ama sürücü hala açılmıyor nedeni nedir nasıl çözebilirim bir fikri olan var mı.
Not ekran kartım rx6600

Ekler

• 1.PNG
    1.PNG
    7 KB · Hit: 15
  • 2.PNG
    2.PNG
    193.3 KB · Hit: 14
  • 3.PNG
    3.PNG
    7.6 KB · Hit: 13

Shourd

80+ Silver
Merhabalar, iyi forumlar. Amd ekran kartı sürücüm hata veriyor nedenini anlamadım ama her neyse olan biteni özet geçeyim, amd ekran kartı sürücüsünü açmak istediğimde ekran kartımla sürücümün uyumlu olmadığını söyleyerek hata verdi (1). Ardından bana gitmemi söylediği siteye gittim ve talimatları uyguladım(2). Ancak bana ekran kartımın sürücümle uyumu olduğunu söyledi (3) ama sürücü hala açılmıyor nedeni nedir nasıl çözebilirim bir fikri olan var mı.
Not ekran kartım rx6600
ddu ile driver sil stabil bi driver kur

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ddu ile driver sil stabil bi driver kur
Driverler hakkında bir bilgim yok, stabil bir driver derken ne demek istediğinizi tam olarak anlamadım. Kusura bakmayı bu işlerden pek anlamıyorum. Denetim masasından driverı sildim tekrardan kurdum ancak bir şey değişmedi sanırım yanlış bir driver kurdum.

Shourd

80+ Silver
Driverler hakkında bir bilgim yok, stabil bir driver derken ne demek istediğinizi tam olarak anlamadım. Kusura bakmayı bu işlerden pek anlamıyorum. Denetim masasından driverı sildim tekrardan kurdum ancak bir şey değişmedi sanırım yanlış bir driver kurdum.
denetim masasundan değil ddu programı ile silin önceden kullandığınız sıkıntı çıkarmayan bi driveri googleden yükleyin kurun ddu rehberleri var youtubede

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,719
Üyeler
155,300
Son üye
MHilmi
Top Bottom