Neler Yeni

Amerika’ya Gitmenin Maliyeti

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Eren Kurtuluş
Yeşil pasaport ile bu ülkelerin çoğuna girebilirim zaten.
Valla hocam çok işime yaradı bu bilgiler çok teşekkür ederim sana.
Şimdi kendimi ingilizce öğrenmeye vereceğim.
Birde sana şöyle bir sorum olacak.
Yeşil pasaport hakkındaki düşüncelerin nelerdir bana açıklarmısın ?
Sen yeşil pasaport hakkında ne düşünüyorsun ?
İyidir hoştur hocam ne düşüneyim.. 90 Gün bir çok ülkede vizesiz kalabilmek şuan çok değerli. Hem masrafın azalıyor hem uğraşın daha ne olsun. Rica ederim bu arada iyi çalışmalar dilerim.

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
Üniversite olsa work and travel ile rahatça giderdin.

Şimdi hemen bir işe gir. Çalışmasan da olur sigortan ödensin yeter.
Sonra bir şirketle turist vizesine başvuru yap.
Turist vizesi almadan 2 tane avrupa ülkesine giriş yap pasaporta işlensin.

6 ay kalma hakkın olacak. çalışma hakkı olmayacak ama bu şekilde çalıştıran çok firma var.
Sonrasında 6 ay dolmadan amerikadayekn 1 yıllık dil okuluna yazılıp oturum hakkını uzatacaksın.S
Sonrasında evlilik vs ile sağlama alırsın

vecco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Veysel TAN
Arkadaşlar orta okul mezunu bir insan nasıl amerikaya gider bilgisi olan varsa lütfen söylesin her yolu denemeye hazırım meksika hariç

OnurCiftci26

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba ben artık buradan kurtulmak istiyorum 4500$ Birikmiş param var
20 yaşındayım, liseyi henüz bitiremedim, ingilizce her türk insanınınki gibi ve süreçleri bilmiyorum hangi vize ile gitmem gerek ? şuan Amerika’da olan var ise bana ulaşabilirse çok sevinirim (ig: vecco4) ya da bilgisi olan varsa bana anlatırsa müthiş olur
Kendini bir güzel dövdürüyorsun böyle ağzını burnunu kırdırtacak şekilde. Sonra gidip rapor alıyorsun ve gitmek istediğin ülkeye iltica (sığınma) başvurusunda bulunuyorsun. Hayırlı olsun artık Amerika'dasın.

The Batman

80+ Silver
Arkadaşlar orta okul mezunu bir insan nasıl amerikaya gider bilgisi olan varsa lütfen söylesin her yolu denemeye hazırım meksika hariç
Green kart lise mezunu istiyor burdakiler bilse zaten kendileri gider
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis bu parayı verip evlenip vatandaşlık alma olayı gerçekmi ?
Devlet bir şey demiyormu bu olaya ?
Benim 3 ay oturma iznim var.Bu 3 ayın içinde dediğin gibi parayı basıp oturma iznini alabiliyormuyum ?
3 sene evli kalma lazım bide haber vermeden gelip bakıyorlar

Son düzenleme:

Atyxah

80+ Silver
work and travel diye bir şey var ama pasaport vize lise mezunu hiç bilmiyorum yine de araştır bi işine yarayabilir

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,997
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Green card için lise mezunu olmak zorunda değilsiniz. Eğer herhangi bir sektörde 2 yıl aralıksız çalıştıysanız ve bunu kanıtlayabilecek bir belgeniz varsa lise diplomasına gerek yoktur. Örneğin sigorta dökümanı yeterli. B1 seviyesinde İngilizce'ye ihtiyacınızda yok. Sıfır İngilizce'yle bile gidebilirsiniz ki gidenler de var..

PowerXitinia

80+ Bronze
Anca evlenip gidebilirsin diğer türlü gitmen çok zor ortaokul diplomasiyla bildiğim kadar

Armutvelimon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
musa
Baba otur oturduğun yerde bı liseni bitir gidersin inşallah

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,997
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Eğer 2 yıl herhangi bir işte çalışmışsanız başvuru yapabilirsiniz. Mezun olmak şart değil.

Cihangir

80+ Gold

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,997
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
hiç çalışmadım ünversite 3. yıl
Gerçekten gitmek istiyorsanız, Green card başvurusu yapabilirsiniz. Çıkabilir. İngilizce seviyside hiç önemli değil. Sıfır İngilizce ile bile gidebilirsiniz eğer çıkarsa..

Top Bottom