Neler Yeni

Amozon tr den yurt disi ürün aldım ekstra vergi ücreti

xMevo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mevlüt
Amozon tr den yurt disi ürün aldım ekstra vergi ücreti cıkarmı gümrük, ithalat vb

bazıları çıkar diyor bazıları çıkmaz diyor kafam karıstı lütfen birileri bilgisi varsa söylesin Ürün linkini bırakıyorum

Mesaj otomatik birleştirildi:

mh ile görüşmem

Ekler

• Screenshot_2024-04-06-23-40-34-12_b5f6883d2c20a96c53babc0b4ac88108.jpg
    Screenshot_2024-04-06-23-40-34-12_b5f6883d2c20a96c53babc0b4ac88108.jpg
    570.6 KB · Hit: 60
  • Screenshot_2024-04-06-19-24-23-24_b5f6883d2c20a96c53babc0b4ac88108.jpg
    Screenshot_2024-04-06-19-24-23-24_b5f6883d2c20a96c53babc0b4ac88108.jpg
    672.5 KB · Hit: 55

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Semih Aydın
Amazon.com.tr
Buradan ürüne bak net bir şekilde yazmışlar zaten +şu akdar ücret çıkar diye.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,121
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Amozon tr den yurt disi ürün aldım ekstra vergi ücreti cıkarmı gümrük, ithalat vb

bazıları çıkar diyor bazıları çıkmaz diyor kafam karıstı lütfen birileri bilgisi varsa söylesin Ürün linkini bırakıyorum

mh ile görüşmem
Birader adamlar ekstra ücret çıkarsa ödeyin biz size aktarırız demiş anlama problemin var sanırım öncelikle konuşma tarzın problemli zaten, bide gidip adamlara kafayı yicem yazmışsın :D
Ekstra ücret muhtemelen çıkmayacak , çıkarsada öde ve dekontunu mh'ye at onlar sana iade edecekler bu kadar basit.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,046
İsim
Draq123
2480tl den fazla bişe ödemezsin ayrıca kapıda herhangi bi ücret yüzde 90 yok müşteri temsilcisi gayet iyi izah etmiş ödersende paranı geri alırsın

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
icardi
Mh ile konuşma tarzın yanlış, gayet net açıklamış işte. Kafayı yicekmiş başkasıyla bağlayınmış. Problemli olan sensin. İnsanlarla iletişimi öğren önce. Bir de okuduğunu anlamayı tabi ki.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,121
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Mh ile konuşma tarzın yanlış, gayet net açıklamış işte. Kafayı yicekmiş başkasıyla bağlayınmış. Problemli olan sensin. İnsanlarla iletişimi öğren önce. Bir de okuduğunu anlamayı tabi ki.
Katılıyorum , hep anlamıyor hemde triplere giriyor komedi.

xMevo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mevlüt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kardesim kac defa konustum her temsilci farkli bisey diyor birbiriyle celisiyolar o kadar ***** değiliz merak etme üstün zekalı kardesim

Birader adamlar ekstra ücret çıkarsa ödeyin biz size aktarırız demiş anlama problemin var sanırım öncelikle konuşma tarzın problemli zaten, bide gidip adamlara kafayı yicem yazmışsın :D
Ekstra ücret muhtemelen çıkmayacak , çıkarsada öde ve dekontunu mh'ye at onlar sana iade edecekler bu kadar basit.
bir üstün zekalı kardeşim daha 😅😅 bir baskasına ödemeyi yapmamışlar ve her temsilci farklı konusuyor birisi ödeyeceksiniz diyor diğer ödemeyin diyo

2480tl den fazla bişe ödemezsin ayrıca kapıda herhangi bi ücret yüzde 90 yok müşteri temsilcisi gayet iyi izah etmiş ödersende paranı geri alırsın
reis inan 50 kişiye sordum 25i ücret var 25i yok diyor bu ödeyenler ücret iadesi alamadım diyen bile var her temsilci farkli konusuyor birbiriyle çelişiyor

Katılıyorum , hep anlamıyor hemde triplere giriyor komedi
Zeka küpü seni

Amazon.com.tr
Amazon.com.tr
bu üründe yazmıyor malasef linki koydum yukarıya

Son düzenleme:

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,421
İsim
Mehmet Aslan
kardesim kac defa konustum her temsilci farkli bisey diyor birbiriyle celisiyolar o kadar ***** değiliz merak etme üstün zekalı kardesim

bir üstün zekalı kardeşim daha 😅😅 bir baskasına ödemeyi yapmamışlar ve her temsilci farklı konusuyor birisi ödeyeceksiniz diyor diğer ödemeyin diyo

reis inan 50 kişiye sordum 25i ücret var 25i yok diyor bu ödeyenler ücret iadesi alamadım diyen bile var her temsilci farkli konusuyor birbiriyle çelişiyor

Zeka küpü seni

bu üründe yazmıyor malasef linki koydum yukarıya
al bir sorun olmaz. Düşük bir ihtimal de olsa başka ödeme çıkarsa amazon telafisini sağlar çalışanın yazdıklarına takılmayın içiniz rahat olsun. Mağdur etmiyorlar o tip durumlarda.

xMevo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mevlüt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
al bir sorun olmaz. Düşük bir ihtimal de olsa başka ödeme çıkarsa amazon telafisini sağlar çalışanın yazdıklarına takılmayın içiniz rahat olsun. Mağdur etmiyorlar o tip durumlarda.
Yukardaki ileri zekalı arkadaşlar anlamadan etmeden boş boş konuşmuş bir kaçı neyse

yinede teşekkürler hocam

Top Bottom