Neler Yeni

Ana kart , ram ve sıvı soğutucu önerir misiniz ?

itszoro1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Enes
O işlemciye o ekran kartı 144P mi oyun oynuyacan
kanka elimdeki imkan bu şekilde valorant işlemci oyunu olduğu için işlemciyi yükseltiyorum fps olarak zaten ihtiyacım olan 360 ı çok rahat karşılıyor monitör 1080p
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemciye o kadar para vermenin sebebi 50 serisi bir karta geçmek istemen mi onun içinmi sistem topluyorsun onu anlamadım
onun için deil kanki valorantta 360 fps alabilmek için güçlü bir işlemci alıyorum ve darboğaz da olmuyor bildiğim kadarıyla

Son düzenleme:

ANtiQ08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Furkan
kanka elimdeki imkan bu şekilde valorant işlemci oyunu olduğu için işlemciyi yükseltiyorum fps olarak zaten ihtiyacım olan 360 ı çok rahat karşılıyor monitör 1080p
Mesaj otomatik birleştirildi:

onun için deil kanki valorantta 360 fps alabilmek için güçlü bir işlemci alıyorum ve darboğaz da olmuyor bildiğim kadarıyla
Esporcu felan mısın da bu kadar yüksek fps istiyorsunuz mevzu dar boğaz değil aşırı gereksiz ve pahalı bir yatırım eğer ileride 50 serisi karta geçmiyecekseniz para israfından başka bir şey değil ki 1080p diyorsunuz hayatta dar boğaz olmaz 144p de bile dar boğaz yemezsin sırf valorantta 360 fps için 40-30K masraf yapmak ne bileyim hayırlı olsun hocam size

itszoro1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Enes
Esporcu felan mısın da bu kadar yüksek fps istiyorsunuz mevzu dar boğaz değil aşırı gereksiz ve pahalı bir yatırım eğer ileride 50 serisi karta geçmiyecekseniz para israfından başka bir şey değil ki 1080p diyorsunuz hayatta dar boğaz olmaz 144p de bile dar boğaz yemezsin sırf valorantta 360 fps için 40-30K masraf yapmak ne bileyim hayırlı olsun hocam size
hocam espor hedefim var sivas esporda felanda oynadım immo radi elodayım zaten o yüzden böyle bi yükseltme yapıyorum sonuçta 1 kere alacağım için ilerde değişme şansım olmaz diye şimdiden yüksek alıyorum işlemciyi uzun ömürlü olsun diye gene de teşekkürler

Top Bottom