Neler Yeni

anakart iade yada başka anakart ile değişim seçeneğim varmı ?

Alaaddin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Alaaddin
arkadaşlar qp bilişimden asus b550 tuf gaming plus aldım ama sık sık boot etmiyor windows gelmiyor ve
çipseti haddinden fazla ısınıyor

ve geldiğinde kutusunda delik vardı
iletişime geçtim anlattım ve sistem topladığınızda sorun olursa ilgileniriz dediler
dün mail attım anakartı kargolayın ve içine sorununuzu yazın dediler bu 2 sini yazsam iade yada değişim istesem yaparlar mı
ve kağıda tuf b550 yerine Tomahawk istesem ve aradaki fiyat farkıbnı ödeyeceğimi belirsem değişim yaparlarmı bilgisi olan yada
yardımcı olabilecek biri varmı kutunun geldiği ilk halini bırakıyorum aşağıya
İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER
@Abdullah Hacıgül

Ekler

• 06ed2fff-ce1c-4ea1-ad97-770ae8e341cb.jpg
    06ed2fff-ce1c-4ea1-ad97-770ae8e341cb.jpg
    101.8 KB · Hit: 48
  • 620c761e-967d-41a3-8814-84a24db478d9.jpg
    620c761e-967d-41a3-8814-84a24db478d9.jpg
    219.3 KB · Hit: 45

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
up up

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
arkadaşlar qp bilişimden asus b550 tuf gaming plus aldım ama sık sık boot etmiyor windows gelmiyor ve
çipseti haddinden fazla ısınıyor

ve geldiğinde kutusunda delik vardı
iletişime geçtim anlattım ve sistem topladığınızda sorun olursa ilgileniriz dediler
dün mail attım anakartı kargolayın ve içine sorununuzu yazın dediler bu 2 sini yazsam iade yada değişim istesem yaparlar mı
ve kağıda tuf b550 yerine Tomahawk istesem ve aradaki fiyat farkıbnı ödeyeceğimi belirsem değişim yaparlarmı bilgisi olan yada
yardımcı olabilecek biri varmı kutunun geldiği ilk halini bırakıyorum aşağıya
İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER
@Abdullah Hacıgül
Kutusundaki deliği tutanakla belgelendirilmesi gerekirdi. %90 kullanıcı hatası olarak elinde patlar

Alaaddin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Alaaddin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Emir
kardeşim qp bilişim çok iyi firma ben bütün pc parçalarımı QP bilişime çevirdim benim bozuk gelen ssd mi değiştirdiler. İmzamdaki sistemin tamamı QP bilişim.
Başıma gelen olayı anlatayım.
Sistemimi amd den nvidia çevirmek istiyordum b450 den b550 ye geçtim 2070 s aldım. bozuk gelen ssdmin yerine samsung marka aldım.
işlemci soğutucusu falan aldım neyse geldim kurdum açamadım pc yi. Götürdüm komple ilgilendiler sağolsunlar. Sonra pc olunca geldim eve kurdum. pc boştayken kendi kendine kapandığını farkettim tekrar götürdüm. Testleri yaptılar güç kaynagında sorun var dediler. Güc kaynagıda değişti. Geldim kurdum sistem sorunsuz. Sana tavsiyem asustan şaşma bırak göndersinler servise değişim talep etsinler.
Yanlış anlama firma çalışanı falan değilim bende senin gibi tüketiciyim. Demek istediğim paranı alıncaya kadar hizmet veren bir firma değil yani

Alaaddin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Alaaddin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kardeşim qp bilişim çok iyi firma ben bütün PC parçalarımı QP bilişime çevirdim benim bozuk gelen ssd mi değiştirdiler. İmzamdaki sistemin tamamı QP bilişim.
Başıma gelen olayı anlatayım.
Sistemimi amd den nvidia çevirmek istiyordum b450 den b550 ye geçtim 2070 s aldım. bozuk gelen ssdmin yerine samsung marka aldım.
işlemci soğutucusu falan aldım neyse geldim kurdum açamadım PC yi. Götürdüm komple ilgilendiler sağolsunlar. Sonra PC olunca geldim eve kurdum. PC boştayken kendi kendine kapandığını farkettim tekrar götürdüm. Testleri yaptılar güç kaynagında sorun var dediler. Güc kaynagıda değişti. Geldim kurdum sistem sorunsuz. Sana tavsiyem asustan şaşma bırak göndersinler servise değişim talep etsinler.
Yanlış anlama firma çalışanı falan değilim bende senin gibi tüketiciyim. Demek istediğim paranı alıncaya kadar hizmet veren bir firma değil yani
peki şöyle yapsam rica etsem
bu ürünü başka ürünle değiştirtsem kaç TL fark tutarsa versem nasıl olur ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Abdullah Hacıgül

Top Bottom