Neler Yeni

Yardım Anakart ram slotlarım bozuk mu?

mhmtsalih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mehmet Salih
Selam dostlar, daha önce pc reset çekiyor diye paylaşımda bulunmuştum. Yeni ekran kartından dolayı şüphelenmiştim onu garantiye geri gönderdim. Eski ekran kartımı taktıktan birkaç gün sonra aynı hatayı tekrardan aldım ve denemelerim sonucunda "tek slota ram takınca sorun olmuyor ama çift slot ram taktığımda pc resetleniyor" Anakartım arızalandı mı? Statik elektrikten de olabilir mi bu durum? Yanıtlarınızı bekliyorum.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Selam dostlar, daha önce pc reset çekiyor diye paylaşımda bulunmuştum. Yeni ekran kartından dolayı şüphelenmiştim onu garantiye geri gönderdim. Eski ekran kartımı taktıktan birkaç gün sonra aynı hatayı tekrardan aldım ve denemelerim sonucunda "tek slota ram takınca sorun olmuyor ama çift slot ram taktığımda pc resetleniyor" Anakartım arızalandı mı? Statik elektrikten de olabilir mi bu durum? Yanıtlarınızı bekliyorum.
Ters takmayı bı deneseydin reis veya o tek ramle çalıştrdığın zaman ki slota değilde diğerine takıp bı deneseydin eğer açılmassa dediğin gibi diğer slotta sorun vardır

mhmtsalih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mehmet Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ters takmayı bı deneseydin reis veya o tek ramle çalıştrdığın zaman ki slota değilde diğerine takıp bı deneseydin eğer açılmassa dediğin gibi diğer slotta sorun vardır
Denedim reis her türlü denedim deneme yanılmaları yaptım. Sonuç 2 rami takınca pc resetleniyor

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri