Neler Yeni

Anakart seçimi için fikir alışverişi

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Bir sorunla karşılaştım heyecandan bakmamisim bu kasada egzoz fan yokmuş daha şimdi farkettim olmaması çok şey değiştirir mi ?
Olsa güzel olurdu, geçici çözüm olarak kasanın önündeki ikinci fanı çıkartıp egzoz fan yapabilirsin.
Veya hem güzel gözüksün, hem de egzoz fanın olsun diye SickleFlow 120 ARGB öneririm.

SK8DEU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Güray Alkan
Olsa güzel olurdu, geçici çözüm olarak kasanın önündeki ikinci fanı çıkartıp egzoz fan yapabilirsin.
Veya hem güzel gözüksün, hem de egzoz fanın olsun diye SickleFlow 120 ARGB öneririm.
Bir hafta civarı böyle kullansam sorun olur mu ? Ben bu fanı bağlayamam ki ☹️
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nerden gecircem nereye takicam hiç bilmiyorum

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop

SK8DEU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Güray Alkan
Tamam sipariş vereyim o halde. Tarifinize göre takabilirim dimi kabloları gizleyerek ? Anakartimda yer vardır belki çocuk hepsini anakarta bağladığını ve senkron çalıştıklarını söyledi bunu sağlayabilir miyiz ?
Sorun olmaz ama takmak çok kolay.

Yardım ederim ben dostum dert edilecek bir şey yok.
.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Tarifinize göre takabilirim dimi kabloları gizleyerek ?
Tabii ki.
Anakartimda yer vardır belki çocuk hepsini anakarta bağladığını ve senkron çalıştıklarını söyledi bunu sağlayabilir miyiz ?
Eğer ARGB kablosunu anakarta taktıysa Dragon Center'daki Mystic Light'dan efektleri kontrol edebilmen lazım, eğer takmamışsa nasıl takıldığını gösterebilirim.

SK8DEU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Güray Alkan
Tabii ki.

Eğer ARGB kablosunu anakarta taktıysa Dragon Center'daki Mystic Light'dan efektleri kontrol edebilmen lazım, eğer takmamışsa nasıl takıldığını gösterebilirim.
Hocam kontrol edebiliyorum sadece hızlandırıp yavaslatamiyorum sipariş geçtim elimde olunca yardımcı olursanız çok sevinirim montaja

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Hocam kontrol edebiliyorum sadece hızlandırıp yavaslatamiyorum sipariş geçtim elimde olunca yardımcı olursanız çok sevinirim montaja
Yavaşlatamıyorum derken? Efektler senin elinde, ARGB kablosu takılmış belli ki. Programı kurcala bulursun.

SK8DEU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Güray Alkan
Yavaşlatamıyorum derken? Efektler senin elinde, ARGB kablosu takılmış belli ki. Programı kurcala bulursun.
Az önce pubg indirdim ve çok üzücü bir sorun oldu sanırım ekran kartından ses geliyor eski CD Ler okunurken bı cızırtı olurdu ya aynı onun gibi

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Az önce PUBG indirdim ve çok üzücü bir sorun oldu sanırım ekran kartından ses geliyor eski CD Ler okunurken bı cızırtı olurdu ya aynı onun gibi
Coil Whine deniyor ona, çok fazla FPS aldığın zaman vızıldama olabiliyor, sorun değil o.

SK8DEU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Güray Alkan
Coil Whine deniyor ona, çok fazla FPS aldığın zaman vızıldama olabiliyor, sorun değil o.
İade etmem vs gerekir mi peki güç kaynağı ya da ekran kartından geliyor ama kulağıma ekran kartı gibi geldi

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
İade etmem vs gerekir mi peki
Sesin şiddetine bağlı, eğer rahatsız etmeyecek seviyedeyse kalabilir.
Günümüzde çoğu ekran kartında böyle şeyler görülebiliyor. Kendim de yaşıyorum. Herhangi bir oyunda 300 FPS'i geçtiğim zaman vızıltılar başlıyor.
güç kaynağı ya da ekran kartından geliyor ama kulağıma ekran kartı gibi geldi
Ses sürekli mi geliyor? Masaüstünde de mi vızıltı var?

SK8DEU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Güray Alkan
Sesin şiddetine bağlı, eğer rahatsız etmeyecek seviyedeyse kalabilir.
Günümüzde çoğu ekran kartında böyle şeyler görülebiliyor. Kendim de yaşıyorum. Herhangi bir oyunda 300 FPS'i geçtiğim zaman vızıltılar başlıyor.

Ses sürekli mi geliyor? Masaüstünde de mi vızıltı var?
Hayır hayır sadece pubg de oluyor. Bide hocam ben bios güncellemeye çalıştım ama olmadı sanırım. Aldığım yer guncelledigini söylemişti ama bastığımda farklı bir sürüm gözüküyordu bende kendim yaptım ancak hiçbir şey değişmedi bios ekraninda. Şimdi şunu sorayım iki kere aynı guncellemeyi yapmış oldum bu bir sorun mudur ? Ve bu işlemden sonra sistemimin biraz daha geç açıldığını farkettim böyle bir şey olabilir mi ? Ram mhz falan tekrar ayarladım hepsini. Sitede indirdiğim dosya 7C56v13 ancak benim biosta farklı gözüküyor şuan güncel mi acaba ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@crazyreign

Ekler

• IMG_20201025_021531.jpg
    IMG_20201025_021531.jpg
    1,000.2 KB · Hit: 44
Top Bottom