Neler Yeni

anakart soundbar için optik giriş nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
kaan
masaüstü bilgisayara soundbar bağlayacağım ama anakartta optik giriş gerekiyormuş bendeki anakarta soundbar bağlanırmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilen varmıdır?

Son düzenleme:

ThE LoSt

80+ Silver
masaüstü bilgisayara soundbar bağlayacağım ama anakartta optik giriş gerekiyormuş bendeki anakarta soundbar bağlanırmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilen varmıdır?
Anakartında optik giriş yok ancak dönüştürücü kullanman lazım yada bluetooth cihazı alıp o şekilde sistemde bluetooth varsa o şekilde bağlarsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartında optik giriş yok ancak dönüştürücü kullanman lazım yada bluetooth cihazı alıp o şekilde sistemde bluetooth varsa o şekilde bağlarsın
hangisini yapmam daha mantıklı olur sizce? ve ürünü kendim kurabiliyomuyum garantiyi bozmadan

ThE LoSt

80+ Silver
hangisini yapmam daha mantıklı olur sizce? ve ürünü kendim kurabiliyomuyum garantiyi bozmadan
Beyaz eşya gibi olduğunu düşünmüyorum firma ile görüş istersen garantinin bozulacağını düşünmüyorum araştırın bluetooth ile gecikme yaşama ve kopmalar olabilir optikten 3.5 jacka dönüştürücü bakın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beyaz eşya gibi olduğunu düşünmüyorum firma ile görüş istersen garantinin bozulacağını düşünmüyorum araştırın bluetooth ile gecikme yaşama ve kopmalar olabilir optikten 3.5 jacka dönüştürücü bakın.
hocam dönüştürücüyü bulamadım link atabilirmisiniz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
910,949
Üyeler
141,367
Son üye
m.yasir