Neler Yeni

Çözüldü✓ Anakart ve wifi sorunu

sengoku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sengoku
Arkadaşlar masaüstü pc toplama konusunda az biraz bilgim var ama masaüstü pc lerin wifi ye bağlanma konusunda sanırım anakartın wifi destekli olması lazımmis . Wifi li anakartlara baktım fiyatları biraz uçuk onun yerine az biraz araştırma yaptıktan sonra küçük usb gibi bişey var onu wifi alıcı olarak anakarta takıp wifiye bagliyolar . O usb gibi aparat güvenilir mi işlevli mi oyun oynarken veya bişey indirirken internet nasıl olur.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Enes Altunışık
Arkadaşlar masaüstü pc toplama konusunda az biraz bilgim var ama masaüstü pc lerin wifi ye bağlanma konusunda sanırım anakartın wifi destekli olması lazımmis . Wifi li anakartlara baktım fiyatları biraz uçuk onun yerine az biraz araştırma yaptıktan sonra küçük usb gibi bişey var onu wifi alıcı olarak anakarta takıp wifiye bagliyolar . O usb gibi aparat güvenilir mi işlevli mi oyun oynarken veya bişey indirirken internet nasıl olur.

Online oyunlarda anakartın kendi wifi'ını da kullansan, o aparatı da kullansan ping değerlerin değişken olur. Dalgalanır sürekli. Kablolu bağlantı kurman lazım. Online oyun pek oynamıyorum dersen o aparat da işini gayet görür.

sengoku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sengoku
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Online oyunlarda anakartın kendi wifi'ını da kullansan, o aparatı da kullansan ping değerlerin değişken olur. Dalgalanır sürekli. Kablolu bağlantı kurman lazım. Online oyun pek oynamıyorum dersen o aparat da işini gayet görür.
Modem öteki odada kablolar yetişmiyor mecbur mevcut odaya modemi almam gerek . Kendim yapabilirmiyim yetkili mi çağırmaliyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mustafa Gerçek
Kullanıyorum sıkıntı yaşamadım bende ping değerleri normal ve normal hızı alıyorum.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,067
İsim
Semih Boran
Wi-Fi 6 ve üzerinde öyle bir şey olmuyor. Kendimden biliyorum. Ethernet ile tamamen aynı çıkıyor sonuç.

EnsSng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Enes Süngüç

Hocam pek bi sıkıntı yaşacağını sanmıyorum. Sen wifi destekli bir anakart alsanda bağnatı gücü modemin hızına bağlıdır. Evet usb wifif adaptörleri var fakat kaliteli eşyalar almak lazım. Bende wifi yok ama bluetooth adaptörü var. Tak çalıştır çok iyi ama dediğim gibi biraz paraya kıymak lazım.

Top Bottom