Neler Yeni

Yardım Anakartımda kırmızı yanıp sönen ışık var

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Yusuf Bilir
Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Asus b450m dragon isimli anakartı kullanıyorum. Anakartımda kırmızı bir ışık yanıp sönüyor ve tuf 5700 ekran kartı kullandığım için (kocaman bir ekran kartı 2.5 slot yer kaplıyor.) ışığın nereden yandığını göremiyorum. Şu bilgileri verirsem sorunun nerede olduğunu anlayabilirsiniz sanırım. Monitörümde görüntü var. 2 ay oldu gayet rahat oyun oynuyorum. Sıcaklık ve fps değerlerim gayet normal. Bilgisayarın hızı güzel. Aslında hiç bir sorun yok fakat bu kırmızı ışık neden yanıp sönüyor hata nerede nasıl anlayabilirim ?

Bartuu

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Asus b450m dragon isimli anakartı kullanıyorum. Anakartımda kırmızı bir ışık yanıp sönüyor ve tuf 5700 ekran kartı kullandığım için (kocaman bir ekran kartı 2.5 slot yer kaplıyor.) ışığın nereden yandığını göremiyorum. Şu bilgileri verirsem sorunun nerede olduğunu anlayabilirsiniz sanırım. Monitörümde görüntü var. 2 ay oldu gayet rahat oyun oynuyorum. Sıcaklık ve fps değerlerim gayet normal. Bilgisayarın hızı güzel. Aslında hiç bir sorun yok fakat bu kırmızı ışık neden yanıp sönüyor hata nerede nasıl anlayabilirim ?
belleklerde hata olunca yanıyordu heralde o ışık
düzeltme : asus led koyuyormuş oraya 🤣

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Efe Sıraç Avan
Hiç ekran kartı ram vb takıp çıkardınmı yada oynama yaptınmı kablolarda olabilir Bendede Olmuştu Kontrol Ettim Çıkartıp Tekrar Taktığımda Olmuştu

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
RGB gibi hava versin diye ASUS koyuyor, bir sıkıntı yok. Normal.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Yusuf Bilir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocamekran kartı be rami çıkarıp taktım. Fakat iyi oturduğuna eminim. Onlar olsaydı fps değerleri düşerdi değil mi? Bir de afterburnerdan ram ve ekran kartı kullanımlarına baktım gpu %99-98 ram de 10-11 gb a kadar çıkabilir. Hata olsa bu kadar iyi çalışamazlardı değil mi? Umarım süs için koydukları yanıyordur sadece. Cevaplarınız için çook teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,076
Üyeler
155,677
Son üye
Berat BAYTÖRE
Top Bottom