Neler Yeni

Çözüldü✓ Anakartımda wifi desteği var ama

BEY4Z

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet günaydın
Bütçe
1000
Anakartımda wifi desteği var fakat driver ı indirdim halde wifi gelmiyor acaba yanlış driver olabilir mi aynı anakarta sahip birisi yardımcı olabilir mi anakartım: asus tuf gaming b650-plus wifi

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Anakartımda wifi desteği var fakat driver ı indirdim halde wifi gelmiyor acaba yanlış driver olabilir mi aynı anakarta sahip birisi yardımcı olabilir mi anakartım: asus tuf gaming b650-plus wifi
Ağ bağdaştirici seceneklerinde Wifi devre dışı olabilir. Etkinleştirme yapman lazım

BEY4Z

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet günaydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ağ bağdaştirici seceneklerinde Wifi devre dışı olabilir. Etkinleştirme yapman lazım
Gözükmüyor zaten hiç yok hiç biyerde yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Wifi kısmı yok

wifi gözükmüyor bile

Ekler

• 1.png
    1.png
    14.2 KB · Hit: 32
  • 2.png
    2.png
    191.6 KB · Hit: 29
Son düzenleme:

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Gözükmüyor zaten hiç yok hiç biyerde yok

Wifi kısmı yok

wifi gözükmüyor bile
Buradaki sürücüleri yukledin mi ozellikle wireless ve bluetooth u

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
evet bi kaç tane görmüştüm
Onlardan birisi sizin Kablosu ağ aygıtı hocam.
Anakartınıza veya laptop uygun driver yükleyin çalışacaktır.

Mesela ben şöyle yapıyorum benim ağ adaptörü nü win11 kurmuyor internet Erişimini varsa lan kablosu ile Windows güncellemeleri denetleyin windows kablosuz ağ driverını bulup kendisi kuracaktır lakin sitesinde ki kemdi driver kurmak daha iyi olur

BEY4Z

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet günaydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onlardan birisi sizin Kablosu ağ aygıtı hocam.
Anakartınıza veya laptop uygun driver yükleyin çalışacaktır.

Mesela ben şöyle yapıyorum benim ağ adaptörü nü win11 kurmuyor internet Erişimini varsa lan kablosu ile Windows güncellemeleri denetleyin windows kablosuz ağ driverını bulup kendisi kuracaktır lakin sitesinde ki kemdi driver kurmak daha iyi olur
anakart modelini yazıp driverını indirdim anakartda zaten wifi desteği var fakat gelmiyor sorun ne tam olarak çözemedim eski anakartımda böyle bi problem yoktu antenleri taktım halde hiç bi şekilde wifi kısmı yok

ŞUAN DA tanınmayan aygıt yazanlar yok anlamıyorum

Ekler

• Adsız3.png
    Adsız3.png
    33.2 KB · Hit: 23

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Peki sağ alt köşede bildirimde wifi simgesi de yok mu hocam ve ya bios ayarlarında wifi kapalı olabilir mi değişik bir durum anlam veremedim

BEY4Z

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet günaydın
Peki sağ alt köşede bildirimde wifi simgesi de yok mu hocam ve ya bios ayarlarında wifi kapalı olabilir mi değişik bir durum anlam veremedim
valla bilgim yok bios a müdale etmedim sadece uçak modu kısmı var

Ekler

• 34.png
    34.png
    78.6 KB · Hit: 18

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Uçak modu basınca wifi aç vb bir şey çıkıyor mu.

Yukarıda ki resimde diğer aygıt lar seçeneğini tıklayınca tanınmayan kaç tane aygıt var

Birde benim pc masa üstü ama klavye fn tuş var fn ile f8 di galiba emin değilim basınca kablosuz ağ direk kapanıp açabiliyorum laptoplar gibi böyle bir şey de belki olabilir

Aygıt yöneticisinde Kablosu ağ adaptör görünmüyor hocam.
Anakart tam modelini yazarmısınız

BEY4Z

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet günaydın

Yukarıda ki resimde diğer aygıt lar seçeneğini tıklayınca tanınmayan kaç tane aygıt var

Birde benim pc masa üstü ama klavye fn tuş var fn ile f8 di galiba emin değilim basınca kablosuz ağ direk kapanıp açabiliyorum laptoplar gibi böyle bir şey de belki olabilir

Asus TUF Gaming B650-PLUS WiFi belki dogru driver ı kurmadım siteye girip lan wifi olanları indirdim antenini taktım​

tanımlanamayan aygıt şuan yazmıyor gitti

YazılımKafa

80+ Silver

Asus TUF Gaming B650-PLUS WiFi belki dogru driver ı kurmadım siteye girip lan wifi olanları indirdim antenini taktım​

tanımlanamayan aygıt şuan yazmıyor gitti
Anakartında wifi var. Ethernetle bağlayınca da otomatik driverı iner zaten. Aygıt yöneticisinde de gözükmüyor. Bence bir format at. Yazılımsal olma ihtimaline karşı. Sonra yine olmazsa anakartı iade et. Anakartında problem olabilir

Top Bottom