Neler Yeni

anakartta herhangi bir sıkıntı olup olmadığını nasıl anlarım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
adil arda dogan
anakartımda herhangi bir sorun olup olmadığını nasıl anlarım? pcde takılmalar oluyor ve bu takılmaların anakarttan kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Burhan Bey
Anakarttan önce SSD veya Harddisk e bakman daha mantıklı olacaktır. Ne tür takılmalar, biraz detay verebilir misin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
adil arda dogan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakarttan önce SSD veya Harddisk e bakman daha mantıklı olacaktır. Ne tür takılmalar, biraz detay verebilir misin?
firefox üzerinden instagram reels izliyorum mesela video içerisinde takılmalar oluyor. videoda mı diye kontrol ediyorum ancak sistemin takıldığını anlıyorum. aynı şekilde fifa 23 vs oynadığım zaman da takılmalar meydana geliyordu. ssd hızım normal ve sağlığım tam çıktı
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakartım b450m-a pro max ii
işlemci r5 5500
ram goodram 2*8
gpu rtx 4060

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Burhan Bey
Diskleri biçimlendirip temiz bir sistem kurman, sorunun yazılımsal olup olmadığını anlamanı sağlayabilir. Eğer sorun devam ederse donanımlara yönelirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
adil arda dogan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Diskleri biçimlendirip temiz bir sistem kurman, sorunun yazılımsal olup olmadığını anlamanı sağlayabilir. Eğer sorun devam ederse donanımlara yönelirsin.
hocam temiz bir format attım format atarken oluşturulmuş tüm diskleri silip birincil diske kurdum ancak sorun duzelmedı

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Burhan Bey
Anladım, oyunlarda veya yük altında sistem bileşenlerinin değerleri nasıl?
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlemci aşırı ısınıp thermal throtting yapıyor olabilir mi?

Top Bottom