Neler Yeni

Ankara'da ucuz yollu bir liracı gibi her şeyi bulabileceğim büyük bir market var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
mustafa sansar
Herkese merhaba, aradığım mağaza İstanbul'daki Binbir çeşit'e benziyor. Mağazayı tarif etmek gerekirse içindeki ürünler biraz kalitesiz olduğu için ucuz oluyor. İçerisi genelde kalabalık oluyor ve çok detaylı hemen hemen her şeyin satıldığı mağazalar. Halk dilinde eskiden bir milyoncu dediğimiz mağazalardan bahsediyorum. Kamp ekipmanlarımı tedarik etmek için internette bakayım dedim bir çatal + kaşığı bile 100 tl'den satıyorlar. Ankara'da nerede bu bahsettiğim mağazalar ?

NightWish2434

80+ Silver
kamp malzemesi bulabileceğinizi sanmıyorum.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,304
İsim
Semih Boran
Herkese merhaba, aradığım mağaza İstanbul'daki Binbir çeşit'e benziyor. Mağazayı tarif etmek gerekirse içindeki ürünler biraz kalitesiz olduğu için ucuz oluyor. İçerisi genelde kalabalık oluyor ve çok detaylı hemen hemen her şeyin satıldığı mağazalar. Halk dilinde eskiden bir milyoncu dediğimiz mağazalardan bahsediyorum. Kamp ekipmanlarımı tedarik etmek için internette bakayım dedim bir çatal + kaşığı bile 100 tl'den satıyorlar. Ankara'da nerede bu bahsettiğim mağazalar ?
Şımarık avm diye bir şey Ankara'nın bazı yerlerinde. Kırıkkale'de de var mesela.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,559
Üyeler
156,512
Son üye
yavuzc10
Top Bottom