Neler Yeni

Ankaraya taşınma planım var sizce nasıl bir şehir?

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,473
İsim
Heath Ledger
İstanbuldan artık ilallah ettiğim için şehir dışına çıkmak istiyorum Ankara güzel bir yer bence, sizin gözünüzden Ankara nasıl bir yer? Eksiği, fazlası, yararları veya çok memnun olduğunuz özellikleri vs vs nelerdir?
Beton şehridir kendisi, denizi olmaması da büyük -, İstanbul kadar olmasa da trafik göz ardı edilemez. Başkent olmasa tipik bir Anadolu şehri olacakken başkent olmasıyla beraber Türkiye’nin en büyük 2. Şehri olmuştur. İstanbul kadar hareket yoktur o yüzden kafa dinlemek için İstanbul'dan daha uygun olabilir

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,233
İsim
Olcay akbulut
Anladım. Her ne kadar aynı ülke içerisinde başka şehire geliyor olsanız da emin olun çok farklılıklar var olacaktır. Başlarda zorlanacağınız kesin zaten. Ancak aşılması güç bir şey değil. Bence gelmeden önce iş konusunu halledin. Sahibinden gibi sitelerde iş arayabilirsiniz. Çalıştığınız sektör nedir acaba, yani yapabileceğiniz işler, yetenekli olduğunuz işler? Belki size bu konuda yardımcı olabiliriz.
Grafik tasarımcıyım hocam

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,995
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Grafik tasarımcıyım hocam
Maalesef çevremde o işleri yapan birileri yok ki aracılık etsin. Sahibinden gibi sitelerde iş aramanızı tavsiye ederim. Şehir değiştirmeden.

Receb İvedik

80+ Bronze
İstanbuldan artık ilallah ettiğim için şehir dışına çıkmak istiyorum Ankara güzel bir yer bence, sizin gözünüzden Ankara nasıl bir yer? Eksiği, fazlası, yararları veya çok memnun olduğunuz özellikleri vs vs nelerdir?
Tamamen nerede yaşayacağınıza bağlı çok çok iyi de olabilir berbat da olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

keçiören düşünüyorum, hiç kafa dinlemek göl vs yok mu ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizce kirası uygun ve iş potansiyeli yüksek hangi şehirler var ankara dışında? İlla ankaraya taşınıcam diye bi şey yok sonuçta
Keçiörende ayvalı ve şentepe tarafları diğer yerlere göre biraz daha kötü . bağlum da bildiğim kadarıyla aynı şekilde ve çok soğuk diyorlar .

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,935
İsim
tümen dağ
izmire git

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Ben eskiden yaşamıştım çok beğenmedim deniz falan olmadığı için baydı beni ama kişiye göre değişir tabii

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
17 Yıldır buradayım 18 olucak hatta kısacana doğuma büyüme buralıyım.
Söyleyeyim havası berbat.
Sabah soğuk öğlen yakar akşam gene donar.
Bana göre sıkıcı bir şehir bir şey yok öyke gezilecek mekan tarihi fenan.
İstanbul kadar pahalı değil daha doğrusu istanbul dışında bir yer o kadar pahalı olamaz .
Ulaşım yerine göre dğeişmekle beraber iyi genel olarak pazartesi hariç.
Merkezi kısımları daha iyi açıkçası ben yenimahalle taraflarını severim ama yıllardır oturduğum sincanı hiç önermem berbat bir yer merkezi ise kısacana iyidir ankara değilse biraz değişik

Top Bottom