Neler Yeni

Ankaraya taşınma planım var sizce nasıl bir şehir?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kayseri'deyim ekonomimiz el verirse ve tutturabilirsem gaziye gitmeyi düşünüyorum insan o kadar kira ödeyip kıt kanaat geçinmeyi göze alınca gideceği yerin yaşanabilecek öğrenci hayatı açısından çeşitlilik sunabilecek bir yer olmasını istiyor yazılanlara bu açıdan bakılıncada Kayseri'ye göre tek artısı alkollü mekanlar onunlada benim işim olmaz yine Kayseri'ye kaldık :(

Son düzenleme:

Erda Yıldırım

80+ Gold
İstanbuldan artık ilallah ettiğim için şehir dışına çıkmak istiyorum Ankara güzel bir yer bence, sizin gözünüzden Ankara nasıl bir yer? Eksiği, fazlası, yararları veya çok memnun olduğunuz özellikleri vs vs nelerdir?
Sincanda satilik evimiz var ilgilenirseniz

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,233
İsim
Olcay akbulut
Kayseri'deyim ekonomimiz el verirse ve tutturabilirsem gaziye gitmeyi düşünüyorum insan o kadar kira ödeyip kıt kanaat geçinmeyi göze alınca gideceği yerin yaşanabilecek öğrenci hayatı açısından çeşitlilik sunabilecek bir yer olmasını istiyor yazılanlara bu açıdan bakılıncada Kayseri'ye göre tek artısı alkollü mekanlar onunlada benim işim olmaz yine Kayseri'ye kaldık :(
kayseri ve ankaranın eşit olmasına imkan yok bu arada
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama yazılanlardan sonra bende ankaraya bi ilgi kaybetmedim değil, denizi olan yerlere bakmayı planlıyorum. Belki bi çılgınlık yapıp istanbulda kalırım

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama yazılanlardan sonra bende ankaraya bi ilgi kaybetmedim değil, denizi olan yerlere bakmayı planlıyorum. Belki bi çılgınlık yapıp istanbulda kalırım
Bende öyle diyordum yaşayan birkaç tanıdığım var kalabalık dışında bir canlılığı yok diyorlar oda yer yer rahatsız edici düzeydeymiş gitmeden görmeden bir şey demem doğru olmaz ama yazılanlara bakınca cazip gelmedi meslek lisesi kontenjanıyla normalde 35-45k alan gaziye 135k civarında bir sıralamayla girebiliyorum bu fırsatı değerlendirmemem aptallık olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,429
Üyeler
141,137
Son üye
JrWhite
Top Bottom