Neler Yeni

🔥İndirim Anker Eufy Security C220 899 TL

Crest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ömer Onur Alpaslan
kamerayı bir kaç aydır kullanıyorum. herşeyi mükemmel ama güvenlik için alıyorsanız çöp. neden mi. çünkü bütün videolar ve bildirimler cihaz içerisinde depolanıyor. mesela güvenlik için bir yere koydunuz kamerayı ve kamera birini algıladı size 10 sn lik video bildirim gönderdi hareket algılama ile ilgili. o para kamerayı hırsız farkederde zarar verirse gelen bildirimdeki videoyu izleyemiyorsunuz, son gelen ve tüm gelen veriler yok oluyor. bulut bildirimleri içinse her ay ilave para vermeniz gerekiyor. yok ben evimdeki kediyi izleyeceğim bebegimin sesini dinleyeceğim diyorsanız alın ama güvenlik için almayın. bulut bildirimi gönderen bir cihaza yönelin. ayrıca uzaktan hareket için gönderdiğiniz komutların gecikmesi 2-3 sn ve kameranın anlık mikrofon sesi aşırı derece bozuk/kesik kesik geliyor.
xiaomi c200'in kamera komutları anlık yansıyordu. hatta şaşırmıştım, bastığım gibi kamera dönüyor nerdeyse. mikrofonu da gayet iyi yani karşı tarafta biriyle karşılıklı konuşabiliyorum. dediğiniz gibi bunlar sıkıntıysa c200 ile devam ederim gibi.

Top Bottom