Neler Yeni

Anker Soundcore Life Q10 Nasıldır?

abcdefg1234

80+ Silver
kırmızı olanını 2.5-3 aydır kullanıyorum,şarjı denildiği kadar gidiyor 3 ayda 4 kere şarj ettim. Plastik kalitesi ve dokusu güzel.Sağlam hissettiriyor.Kulak pedlerinde 3 ayda herhangi bir deforme olmadı ama uzun kullanımda terleme yapıyor.Mikrofon kalitesi muazzam sesiniz karşıdakine temiz ve net gidiyor. Basslar ve ses kalitesi güzel.Bass up modundayken basslarda ciddi artış oluyor.Valorantta memnun edecektir oyundaki bütün seslerin net bir şekilde nerden geldiğini anlayabiliyorsunuz,ses kasmakta gayet iyi.Olumsuz yanlarına gelecek olursak ses seviyesi çok düşük kalıyor.Yüksek sesle müzik dinlemeyi seven biriyseniz almanızı tavsiye etmem.Ayrıca kabloyla bilgisayara bağlandığımda mikrofon özelliğini kullanamadım, belki ben yapamamışımdır net bir şey söyleyemiyorum.Son olarak uzun kullanımlarda başta ağrı yapabilir, biraz ağır bir kulaklık.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,493
İsim
Ümit Can
Ben daha önce hiç oyunda denemedim ama ses kalitesi başarılı üzmez.
Herhangi bir şekilde deneme şansınız var mı peki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

kırmızı olanını 2.5-3 aydır kullanıyorum,şarjı denildiği kadar gidiyor 3 ayda 4 kere şarj ettim. Plastik kalitesi ve dokusu güzel.Sağlam hissettiriyor.Kulak pedlerinde 3 ayda herhangi bir deforme olmadı ama uzun kullanımda terleme yapıyor.Mikrofon kalitesi muazzam sesiniz karşıdakine temiz ve net gidiyor. Basslar ve ses kalitesi güzel.Bass up modundayken basslarda ciddi artış oluyor.Valorantta memnun edecektir oyundaki bütün seslerin net bir şekilde nerden geldiğini anlayabiliyorsunuz,ses kasmakta gayet iyi.Olumsuz yanlarına gelecek olursak ses seviyesi çok düşük kalıyor.Yüksek sesle müzik dinlemeyi seven biriyseniz almanızı tavsiye etmem.Ayrıca kabloyla bilgisayara bağlandığımda mikrofon özelliğini kullanamadım, belki ben yapamamışımdır net bir şey söyleyemiyorum.Son olarak uzun kullanımlarda başta ağrı yapabilir, biraz ağır bir kulaklık.
Farklı programlarla sesi daha da arttırmayı deneyebilirim ses seviyesi için bir şekilde çözmeye çalışırım onu.
Aux kablosuyla alakalı bir durum olabilir o mikrofon sorunu fakat ek bir mikrofonum var o konuda bir sıkıntım yok.
Kafada ağrı konusu biraz sıkıntıymış.

Oyun performansı hakkında beni aydınlattığın için çok teşekkür ederim :love:

Kablosuz bir şekilde oynadığım zaman ne kadar gecikme oluyor? sıkıntı çıkaracak seviyede mi? Eğer öyleyse Aux ile bağlayıp oynamayı düşünüyorum.

abcdefg1234

80+ Silver
Herhangi bir şekilde deneme şansınız var mı peki?

Farklı programlarla sesi daha da arttırmayı deneyebilirim ses seviyesi için bir şekilde çözmeye çalışırım onu.
Aux kablosuyla alakalı bir durum olabilir o mikrofon sorunu fakat ek bir mikrofonum var o konuda bir sıkıntım yok.
Kafada ağrı konusu biraz sıkıntıymış.

Oyun performansı hakkında beni aydınlattığın için çok teşekkür ederim :love:

Kablosuz bir şekilde oynadığım zaman ne kadar gecikme oluyor? sıkıntı çıkaracak seviyede mi? Eğer öyleyse Aux ile bağlayıp oynamayı düşünüyorum.
Benim bilgisayarımdaki bluetooth 4.0 olmasına rağmen hiçbir gecikme hissetmedim.Auxla da denedim iki türlü de herhangi bir gecikme olmuyor.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,493
İsim
Ümit Can
Benim bilgisayarımdaki bluetooth 4.0 olmasına rağmen hiçbir gecikme hissetmedim.Auxla da denedim iki türlü de herhangi bir gecikme olmuyor.
Şimdi baktım benim de PC'deki BT 4.0mış.

1615928640106.png

Bu kulaklık yerine "Gaming" bir kulaklık almadığım için pişmam olmam heralde, kullanan herkes memnun ve bu fiyata kaçırma diyor.

Yüksek ihtimal yarın karta para atıp sipariş edeceğim Allah nasip ederse.

abcdefg1234

80+ Silver
Şimdi baktım benim de PC'deki BT 4.0mış.

Alıntıyı görüntüle

Bu kulaklık yerine "Gaming" bir kulaklık almadığım için pişmam olmam heralde, kullanan herkes memnun ve bu fiyata kaçırma diyor.

Yüksek ihtimal yarın karta para atıp sipariş edeceğim Allah nasip ederse.
Gaming kulaklık hiç kullanmadığım için bu konuda yorum yapamam fakat genel olarak memnun kaldım ,ses seviyesi sadece yüksek sesle müzik dinlerken zayıf kalıyor.Oyunlarda gayet yeterli.Ses seviyesi sorun değilse Tavsiye ederim.

OnlyEmreks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Emre kara
Nasıl ya ses seviyesi son ses de çok yüksek değil mi ?

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
300 TL bütçem var. kulaklık araştırırken karşıma çıktı kendisi. BT 5.0 ile bağlanıyor ve 60 saate kadar pil süresi vadediyor (biraz araştırdım 60 saat pil süresini %60 ses seviyesinde vadediyormuş %100'de 30 saat kadar kullanım süresi var)
Kulaklığın içinden Şarj etmek için Type-C ve kulaklığı kablolu olarak kullanmak için Aux kablosu çıkıyor.
Not : Kulaklık 40mm sürücüye sahip ve Stereo bir kulaklık. Ayrıca Pasif gürültü engelleyicisi de var.

Kafama tek takılan soru da şu ;

Çok fazla müzik dinleyen biriyim, ek olarak Valorant oyuncusuyum ve PC'de tek oynadığım oyun Valorant diyebiliyim. (Rankım yüksek tryhard olarak oynuyorum.)

Bu kulaklığı Aux ile bağladığım zaman Valorant'ta herhangi bir sorun yaşar mıyım? pişman olur muyum?
Daha önce oyunu "Gamepower Slark" modeli ile oynuyordum kulaklıktan memnun olmasam da oyun performansı kötü değildi tatmin ediyordu.

Kulaklığın linki ; https://www.hepsiburada.com/anker-s...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.18.1
oyunda nasıl bilmem ama günlük konuşma müzik için baya iyi

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,493
İsim
Ümit Can
oyunda nasıl bilmem ama günlük konuşma müzik için baya iyi
Müzik için sanırım herkes hemfikir.

Oyun performansı olarakta arkadaş aydınlattı beni.
Valorantta memnun edecektir oyundaki bütün seslerin net bir şekilde nerden geldiğini anlayabiliyorsunuz,ses kasmakta gayet iyi

Gamepower Slark modelinden geçeceğim için performans konusunda çok pişman olmam diye düşünüyorum tek korktuğum şey gecikme, onda da artık Aux ile bağlantı yapacağım.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,493
İsim
Ümit Can
17₺ verip aynı gün kargo seçeneği seçseydin galiba :)
Zaten aynı gün kargoya veriliyordu ek para ödememe gerek yoktu. Siteye girdiğim zaman "24 dakika içinde alırsanız aynı gün kargoda" yazıyordu bende direk sipariş ettim.

Top Bottom