Neler Yeni

Anker soundcore lige q10 nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
ahmet eren
Fiyatı muadillerine göre çok ucuz geldi normalde böyle bir kulaklığı 800 veya 700 liraya alırsınız yani. Sizce nasıldır? (479 lira)

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Yeni satın aldım, spor için kullanıyorum. Bende senin gibi merak içindeydim acaba nasıldır iyi mi diye ancak aldıktan sonra kesinlikle boş meraklar olduğunu farkettim. Fazlasıyla iyi bir ses kalitesi veriyor, sıcak havalarda her deri kulaklık gibi terleme yapıyor normal olarak ama onun dışında çok iyi ek olarak basslarına aşık oldum diyebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
ahmet eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni satın aldım, spor için kullanıyorum. Bende senin gibi merak içindeydim acaba nasıldır iyi mi diye ancak aldıktan sonra kesinlikle boş meraklar olduğunu farkettim. Fazlasıyla iyi bir ses kalitesi veriyor, sıcak havalarda her deri kulaklık gibi terleme yapıyor normal olarak ama onun dışında çok iyi ek olarak basslarına aşık oldum diyebilirim.
Çok Teşekkürler içimi rahatlattınız

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kullanicisiyim, dipses biraz var, ozellikle dusuk sesle slow muzik dinlersen kendini hissettirebilir. Ama daha yuksek tempolu muzikler dinleyeceksen hissetmezsin.

Kafa pedi plastik ama kesinlikle rahatsiz degil, kulak pedleri ise sentetik deri olmali sanirim. Basslari cok iyi veriyor genel olarak. Biraz agir bir kulaklik ama bilgin olsun, arada bir 30 saniyeligine cikarip geri takarsan bir sey olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
ahmet eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir de bir şey sorabilir miyim internette bazı yorumlarda ağır vesaire demişler size ağır geldi mi?

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Bir de bir şey sorabilir miyim internette bazı yorumlarda ağır vesaire demişler size ağır geldi mi?
Gün boyu bilgisayarda kulaklık kullanıyorsan ağır gelmez bana açıkçası ağır gelmedi çünkü günün yarısı kafamda HyperX Cloud DTS ile duruyorum zaten.

q30 kullanıcısıyım q10 dan terfi ettim inanılmaz güzel bir kulaklıktır kendisi, eğer gözlük kullanıyorsanız bassları alamayabilirsiniz buna dikkat edin.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
q30 kullanıcısıyım q10 dan terfi ettim inanılmaz güzel bir kulaklıktır kendisi, eğer gözlük kullanıyorsanız bassları alamayabilirsiniz buna dikkat edin.
Benimde bir dahaki geçiş yapacağım kulaklık q30 olacak sanırsam nasıl bir kulaklık q10 ile çok fark ediyor mu ?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Fiyatı muadillerine göre çok ucuz geldi normalde böyle bir kulaklığı 800 veya 700 liraya alırsınız yani. Sizce nasıldır? (479 lira)
Ağır bir kulaklık onu diyim. Onun dışında pil ömrü mükemmel, ses kalitesi iyi.

Yalnız pedlerinde kronik sorun var 1 yıla soyulmaya, dikişleri açılmaya başlıyor. Bir de benimki aniden bozuldu valla bilmiyorum ömrü 1 yıl herhalde bunun 😅

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Ağır bir kulaklık onu diyim. Onun dışında pil ömrü mükemmel, ses kalitesi iyi.

Yalnız pedlerinde kronik sorun var 1 yıla soyulmaya, dikişleri açılmaya başlıyor. Bir de benimki aniden bozuldu valla bilmiyorum ömrü 1 yıl herhalde bunun 😅
Seninki soyulunca kronik mi oluyomus vay anasını 3 yıldır kullanıyorum tertemiz sapasağlam. Demekki kullanmasını bilmiyorsunuz.
IMG_20220809_165600.jpg
Ağır falan diyenlere çok aldırma bence şu gördüğün powerbank daha ağır kulaklıktan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,147
Üyeler
155,370
Son üye
Reynoff
Top Bottom