Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥Anker SoundCore Mini 3 Pro Bluetooth Hoparlör 899TL🔥🔥

GirayHan

80+ Gold
bu ürünü projeksiyon ile kullancağım odamda yorumlar da ses gecikmesi yaşandığı söyleniyor sizce film dizi izlemek için alınır mı ?
ms bazında gecikmeler bluetooth cihazlarda olur. bu film izlemeye engel değil çünkü farkedilmez. çok eski cihazlarla kullanılmasını önermiyorum projeksiyon yada x cihazın bluetooth sürümü yeni olmalı.

mesela adam bu cihazı alıyor fakat bluetooth 2.1 cihaza bağlıyor sonra gecikmeden bahsediyor. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,878
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
bu ürünü projeksiyon ile kullancağım odamda yorumlar da ses gecikmesi yaşandığı söyleniyor sizce film dizi izlemek için alınır mı ?
hocam ben ses gecikmesi yaşamadım. bluetooth ile gecikme her hoparlörde olur ama bir video ya da film açtığınız zaman cihaz ile hoparlör kendini senkronize eder. ama anlık bir iş oyun gibi bir şeyde kullanılırsa gecikme kaçınılmaz olur.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ömer
Verici Bluetooth modülüne göre değişir. Noname bir BT adaptör ile gecikme yaşarken Ugreen 5.3 adaptör ile neredeyse gecikme yok denecek kadar az. Telefonlar ile ekstra iyi anlaşıyor zaten özellikle Snapdragon(aptX) işlemcili Android'ler. Projeksiyonda nasıl olur bilmem ama ürüne kefilim bi çok konuda şu an önümde çalıyor hatta. En en olmadı her şey için kullanırsın projeksiyon ile de AUX kablo bağlarsın.

Peak2Core

80+
Anker Soundcore Motion+ Çektim bir tane. Teşekkürler

GirayHan

80+ Gold

DarylE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Mehmet Ensar Pulcu
Verici Bluetooth modülüne göre değişir. Noname bir BT adaptör ile gecikme yaşarken Ugreen 5.3 adaptör ile neredeyse gecikme yok denecek kadar az. Telefonlar ile ekstra iyi anlaşıyor zaten özellikle Snapdragon(aptX) işlemcili Android'ler. Projeksiyonda nasıl olur bilmem ama ürüne kefilim bi çok konuda şu an önümde çalıyor hatta. En en olmadı her şey için kullanırsın projeksiyon ile de AUX kablo bağlarsın.
hocam ben ses gecikmesi yaşamadım. bluetooth ile gecikme her hoparlörde olur ama bir video ya da film açtığınız zaman cihaz ile hoparlör kendini senkronize eder. ama anlık bir iş oyun gibi bir şeyde kullanılırsa gecikme kaçınılmaz olur.
ms bazında gecikmeler bluetooth cihazlarda olur. bu film izlemeye engel değil çünkü farkedilmez. çok eski cihazlarla kullanılmasını önermiyorum projeksiyon yada x cihazın bluetooth sürümü yeni olmalı.

mesela adam bu cihazı alıyor fakat bluetooth 2.1 cihaza bağlıyor sonra gecikmeden bahsediyor. :D
teşekkürler her birinize ayrı ayrı ürünü bende aldım .

GirayHan

80+ Gold

ynsmr11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
yunus emre kırcı
anker soundcore 2 kullanıyodum 6 7 yıldır sonunda dayanamadı hoparlörü bozuldu :/onun yerini motion+ ile doldurucam çok iyi fiyat

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ömer
Ben siparişi iptal edip(zaten kargoya vermediler) farklı hesapla SELAM100 koduyla indirimle aldım 100 lira günümüzde para değil artık ama işte indirim indirimdir :D

ynsmr11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
yunus emre kırcı
evet şimdi dikkat ettim orda da indirim varmış sepette 80 lira promosyonla beraber 2710 liraya denk geliyor
dün aldım bugün geldi. yok böyle ses. bassı aşırı yüksek değil(bu benim için o kadar önemli değil) ama tiz ve orta tonlar mükemmel vokaller çok temiz duyuluyor. ses monitörüne yakın bi netliği var.

Peak2Core

80+
dün aldım bugün geldi. yok böyle ses. bassı aşırı yüksek değil(bu benim için o kadar önemli değil) ama tiz ve orta tonlar mükemmel vokaller çok temiz duyuluyor. ses monitörüne yakın bi netliği var.

benım de bugun kargoya verıldı yarın gelır sanırım. incelemelere baktıgımda herkes bass konusunu cok ovmus. cıhaz uzerındekı bass up tusuna basıp denediniz mi? ek olarak EQ ayarı yaptınız mı?

Top Bottom