Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥Anker SoundCore Mini 3 Pro Bluetooth Hoparlör 899TL🔥🔥

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ömer
dün aldım bugün geldi. yok böyle ses. bassı aşırı yüksek değil(bu benim için o kadar önemli değil) ama tiz ve orta tonlar mükemmel vokaller çok temiz duyuluyor. ses monitörüne yakın bi netliği var.
App üzerinden Heavy moduna alırsan bass'lar daha da toklaşıyor. Ve hoparlörü konumlandırdığın nokta da çok önemli ben bazen öyle konumlandırıyorum ki vuruşları karnımda hissettiriyor :D

GirayHan

80+ Gold
ENTERESAN olarak hala indirimde.

Fırsat grupları daya uyanamamış :D

Düşünen varsa kaçırmasın diyorum tekrarlayarak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
uğur yılmaz
Arkadaşlar bu anker soundcore motionu televizyona nasıl bağlayabiliriz ? kullanan oldu mu blootooth ile bağlasak geçikme yaşar mıyız kullananlar var mı ?

ynsmr11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
yunus emre kırcı
benım de bugun kargoya verıldı yarın gelır sanırım. incelemelere baktıgımda herkes bass konusunu cok ovmus. cıhaz uzerındekı bass up tusuna basıp denediniz mi? ek olarak EQ ayarı yaptınız mı?
yok heyecandan direkt çıkartıp bağladım telefona :d ne EQ ayarı yaptım ne de bass tuşunu gördüm. ayar yaptıktan sonra çok güzel oldu (y)
Mesaj otomatik birleştirildi:

App üzerinden Heavy moduna alırsan bass'lar daha da toklaşıyor. Ve hoparlörü konumlandırdığın nokta da çok önemli ben bazen öyle konumlandırıyorum ki vuruşları karnımda hissettiriyor :D
evet app üzerinden EQ yapınca çok daha güzel oldu. cihazın sesi cidden surround olduğunu hissettiriyor

Peak2Core

80+
yok heyecandan direkt çıkartıp bağladım telefona :d ne EQ ayarı yaptım ne de bass tuşunu gördüm. ayar yaptıktan sonra çok güzel oldu (y)

Tahmin ettim : )

Benim de yarın elimde olacak büyük ihtimal, sabırsızlıkla bekliyorum.

ynsmr11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
yunus emre kırcı
Arkadaşlar bu anker soundcore motionu televizyona nasıl bağlayabiliriz ? kullanan oldu mu blootooth ile bağlasak geçikme yaşar mıyız kullananlar var mı ?
bluetoothda ister istemez oluyor gecikme saniyenin 4 te 1 i şeklinde. beni bu filmlerde filan rahatsız ediyor. giriş olarak aux girişi var ses aktaramını ordan yapabilirsin gecikmesiz

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

ynsmr11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
yunus emre kırcı
Tahmin ettim : )

Benim de yarın elimde olacak büyük ihtimal, sabırsızlıkla bekliyorum.
hayırlı olsun. iyi anıların olur inşallah

https://www.tronsmart.com/products/tronsmart-bang-outdoor-party-speaker beyler indirimlerle vs. Bu hoparlörü 2000TL ye getirdim değer mi?

Kulaklığınıda getireceğim Qualcomm Qcc3040 çipi varmış.
hiç kullanmadım bu marka ama duydum adını. iyi sağlam bir şeye benziyor

Top Bottom