Neler Yeni

🔥Anker soundcore motion B Bluetooth Hoparlör 515.49 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harry kewell

Trendyol satıcısından,20 tl kargo ekliyor, kargo ücreti olmadan almanın yolu var mı bilmiyorum.Uzun süre favorilerimdeydi 650-700 tl arasındaydı.Nays varsa 50 TL'ye yakın da öyle düşer.Ben satım aldım işine yarayan olur belki diye de paylaşmak istedim.

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
Hayır yok, Maalesef kardeşim '' Yurtiçi Kargo '' operatör olarak çalışıyorum. Kargo da bunun %6 veya %7'sini alıyor taşıyıcı olduğu için. Tabi bu eski %'delik bu sayı %10 olmuş olabilir.

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Ömür AYCIL
Ses kalitesi yuksekligi bass lar nasil acaba alsam aracta seyahat ederken rahat dinlenirmi? Yol motor lastik sesi bastirirmi bunu

Robius

80+ Bronze
Ses kalitesi yuksekligi bass lar nasil acaba alsam aracta seyahat ederken rahat dinlenirmi? Yol motor lastik sesi bastirirmi bunu
Araç için hemen hemen hepsi yetersiz kalır. Çok büyük bişey almanız lazım.

srgfedex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
sergen kıral
Araç içinde bunu açarsan başka ses pek duyamazsın inanılmaz aşırı sesi yok ama bas ve ses kalitesi konusunda bu fiyat bandında çok iyi

Zalımo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Zaniolo
Küçük falan ama fiyatına ve boyuna göre bayaa iyi sesi var uzun süredir kullanıyorum

Frisky07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Erdi
Arac icinde gayet yeterli ses seviyesi var bence tabi bangır bangır ses sistemi gibi beklemeyin daha çok orta sinif araci olanlar veya benim gibi hoparlorun teki arızalı olanlar alabilir üstelik kamp mangal vs yaparken taşınabilir olmasi gayet güzel. Ayrica mi box gibi cihazlarda kullanacaklar ses gecikmesi oluyor biraz hissedebilirsiniz bu da bt 4.0 olmasindan kaynaklaniyor, bazen de baglanmiyor sanirim mi box sorunu bu anlamadım. Genel hatlariyla güzel cihaz 8/10

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Ömür AYCIL
Arac icinde gayet yeterli ses seviyesi var bence tabi bangır bangır ses sistemi gibi beklemeyin daha çok orta sinif araci olanlar veya benim gibi hoparlorun teki arızalı olanlar alabilir üstelik kamp mangal vs yaparken taşınabilir olmasi gayet güzel. Ayrica mi box gibi cihazlarda kullanacaklar ses gecikmesi oluyor biraz hissedebilirsiniz bu da bt 4.0 olmasindan kaynaklaniyor, bazen de baglanmiyor sanirim mi box sorunu bu anlamadım. Genel hatlariyla güzel cihaz 8/10
Gecikme olmasi kotu olmus projeksiyonada baglamayi dusunuyordum o zaman is gormez

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harry kewell
Küçük falan ama fiyatına ve boyuna göre bayaa iyi sesi var uzun süredir kullanıyorum

kullanan arkadaşlar bişey sormak istiyorum,pcde uzun süreli aux kablosu ve usbsi takılı olarak kullananız var mı,yani iki tane yanda hoparlör kablo çeşidi yerine bunu kullanmayı düşünüyorum masaüstü pcmde,bu amaçla kullanan memnun kalan fikirlerini paylaşmak isteyen var mı acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harry kewell

Trendyol satıcısından,20 TL kargo ekliyor, kargo ücreti olmadan almanın yolu var mı bilmiyorum.Uzun süre favorilerimdeydi 650-700 TL arasındaydı.Nays varsa 50 TL'ye yakın da öyle düşer.Ben satım aldım işine yarayan olur belki diye de paylaşmak istedim.
Bu arada kargo ücreti vermek istemeyen,nays kullanmayacak olan varsa amazonda da indirime girmiş atayım dedim

https://www.amazon.com.tr/dp/B07CSPLGV9?ref_=cm_sw_r_apann_dp_DSEMGYPEZV4ZP6RDSYAE

Zalımo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Zaniolo
Mi boxta ben de aynı sorunu yaşıyorum ama hoparlörle alakalı değil wanderboom 2 de mi box da aynısı yapıyo.auxla kullanıyorum ben de

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,285
Üyeler
149,879
Son üye
FixShadow
Top Bottom