Neler Yeni

Öneri Anker SoundCore R100 TWS vs Oppo Enco Duds W12

TheEren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
TheEren
Bütçe
500

Anker SoundCore R100 TWS Bluetooth Kablosuz Kulaklık
ve
oppo enco buds w12
arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?
aslında anker dahah iyi deniyor ama opponun dokunmatik özelliğine bayılıyorum o yüzden arada kaldım

Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam cevap yazan yokmu ya

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Tech Lover
Oppo hakkında kullanmadığım için yorum yapamayacağım ama Anker R100'ü aralıktan beri kullanıyorum. Şarj hızı olsun, kullanım süresi olsun, bass up modu olsun gayet başarılı.

Bu arada tuşlarının dokunmatik değil de basmaya dayalı olması daha iyi. Bu cihazdan önce dokunmatik başka bir model kullanıyordum. Diğer cihazda takarken ya da çıkarırkenki kazayla basmalarım sona erdi.

TheEren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
TheEren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oppo hakkında kullanmadığım için yorum yapamayacağım ama Anker R100'ü aralıktan beri kullanıyorum. Şarj hızı olsun, kullanım süresi olsun, bass up modu olsun gayet başarılı.

Bu arada tuşlarının dokunmatik değil de basmaya dayalı olması daha iyi. Bu cihazdan önce dokunmatik başka bir model kullanıyordum. Diğer cihazda takarken ya da çıkarırkenki kazayla basmalarım sona erdi.
yani ben oppoyu tercih etceğim sanırım çümkü bana daha güzel geldi zaten ikisinin arasında dağlar kadar fark olcak değil ya çok bariz bir fark olcağını düşünmüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,794
Üyeler
149,441
Son üye
skraww
Top Bottom