Neler Yeni

"ANKET" LOL"de maksimum ciktiginiz lig? Oyunda neler degismeli?

LOLde MAX CIKTIGINIZ LIG?

• CHALLENGER

Oylar: 4 15.4%
  • GRANDMASTER

Oylar: 1 3.8%
  • MASTER

Oylar: 3 11.5%
  • DIAMOND

Oylar: 6 23.1%
  • EMERALD

Oylar: 1 3.8%
  • PLAT

Oylar: 4 15.4%
  • GOLD

Oylar: 2 7.7%
  • SILVER

Oylar: 2 7.7%
  • BRONZ

Oylar: 0 0.0%
  • IRON

Oylar: 0 0.0%
  • Hic lig kasmadim. UwU seklinde takiliyorum.

Oylar: 3 11.5%

• Oy kullanan toplam üye
    26
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
gorkem
Basliktaki gibi lolde maksimum hangi lige ciktiniz? Ve hangi sunucuda. TR serverindaki de neylerden rahatsizlik duyuyorsunuz? Ayrica oyuna yeni gelen neler sizi rahatsiz ediyor? Su olsa daha iyi olur dediginiz bir sey var mi?

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,669
İsim
Deniz Efe
3 ay önce tr dia2'ydım briar 150 kez nerf yiyince oyunu saldım suan emerald'ım(baska car oynayamıyorum)
Su olsa daha iyi olur dediginiz bir sey var mi?
briar buff gelse cok güzel olur

The Semih

80+ Silver
Eski lol oyuncusuyum 2016 dan sonra sapıttı oyun, değişmesi gereken şey 2016 metası geri gelmeli. Anime kostümleri kaldırılmalı, Yükselis modu geri gelmeli, Twitche sırf Lol e spor izlediğimiz zamanlar geri gelmeli kısaca

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,361
İsim
Emre siyah

The Semih

80+ Silver
oyun yapı olarak gerçekten iyi düşünülmüş bir oyun ki ( sanırım dota çakması) ona rağmen kitlesini düzeltemiyor lol.
Kitlesi düzelmez çünkü oyun ücretsiz, kitle sadece parası tuzlu oyunlarda sağlam mesela tarkovun kitlesi oyun dünyasında en iyi kitleydi, sonradan oyun indirim yediğinde bir anda veledler doluştu kitle yarı yarıya bozdu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
gorkem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eski lol oyuncusuyum 2016 dan sonra sapıttı oyun, değişmesi gereken şey 2016 metası geri gelmeli. Anime kostümleri kaldırılmalı, Yükselis modu geri gelmeli, Twitche sırf Lol e spor izlediğimiz zamanlar geri gelmeli kısaca
Ben en cok, yeni cikan karakterlerle ilgili sorun yasiyorum. Efsaneler ligi dedigimiz bir yerde, sirincene bir geyigin ne isi var? veya yeni cikan bir tavsan insan melezi bir karakterin. Mesela smolder. Cok olmamasi gereken bir karakter. Tabii ki her sey dark temali olsun demiyorum. Fakat ornek ryze dark temali bir karkter degil. Master dark temali karakter degil. Kendine has ozellikleri anlamli ve en azindan kabul edilebilir. Digerleri cok sirin ve oyunun genel temasina uygun degiller bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyun yapı olarak gerçekten iyi düşünülmüş bir oyun ki ( sanırım dota çakması) ona rağmen kitlesini düzeltemiyor lol.
Kitlesi düzelmez çünkü oyun ücretsiz, kitle sadece parası tuzlu oyunlarda sağlam mesela tarkovun kitlesi oyun dünyasında en iyi kitleydi, sonradan oyun indirim yediğinde bir anda veledler doluştu kitle yarı yarıya bozdu.
Sadece para odakli bakmak da yanlis bence. Ban sistemi duzgun calismiyor. Son zamanlarda da cok fazla UwU seviyesinde kiz oyunu oldu. Bir de coluga cocuga hitap eden cok fazla kostum var. Mesela urgotun yildiz muhafizi kostumu ne alaka? Troll desen troll degil. Cok fazla kizlara ve escinsellere hitap ediyor artik.

Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Derviş
gümüşü geçemedim

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,361
İsim
Emre siyah
yeni getirdikleri 'vampire survivor' modu bence çoğu oyundan zevkli meselea .

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
gorkem
yeni getirdikleri 'vampire survivor' modu bence çoğu oyundan zevkli meselea .
Aslinda oyundaki cogu toksik ve kafa yapisi bozuk kitle, genel olarak ulkenin refah seviyesini dusuruyor. Burada oyun degil de, icerigindeki kitle sorun ne yazik ki.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Ad
3 ay önce tr dia2'ydım briar 150 kez nerf yiyince oyunu saldım suan emerald'ım(baska car oynayamıyorum)

briar buff gelse cok güzel olur
Neredeyse harita kadar ultisi kadar ultisi olan Warwick ++'a mı? Kalsın. Ayrıca karakteri oynamıyorsun karakter zaten ulti ve w ile kendi kendine oynuyor. Ağır Yara denilen zımbırtı bir işe yaramadığı için savaşa yarı can girip, canı tamamen dolu şekilde çıkabiliyor. Tamamen tasarım hatası, hikaye olarak bile tasarım hatası. O kadar dehşet verici şey yapılabilirdi beyaz saçlı anime kızı yapmayı seçmişler.

Top Bottom