Neler Yeni

"ANKET" LOL"de maksimum ciktiginiz lig? Oyunda neler degismeli?

LOLde MAX CIKTIGINIZ LIG?

• CHALLENGER

Oylar: 9 14.1%
  • GRANDMASTER

Oylar: 3 4.7%
  • MASTER

Oylar: 8 12.5%
  • DIAMOND

Oylar: 11 17.2%
  • EMERALD

Oylar: 5 7.8%
  • PLAT

Oylar: 9 14.1%
  • GOLD

Oylar: 6 9.4%
  • SILVER

Oylar: 7 10.9%
  • BRONZ

Oylar: 1 1.6%
  • IRON

Oylar: 0 0.0%
  • Hic lig kasmadim. UwU seklinde takiliyorum.

Oylar: 5 7.8%

• Oy kullanan toplam üye
    64

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Ad
Bana göre kesinlikle başta giderilebilmesi gereken problemlerden birisi script kullanımı.

Diğeri ise hesap alım-satım olaylarıdır.

Çünkü bu bahsettiğim iki olay birbiriyle bağlantılı ve normalde yaşı küçük olan değil daha çok artık 17-19 yaş arasındaki insanlar bronz elodan çıkamayınca hesap almayı tercih ediyorlar. Sonrasında bizim maçlarımıza denk geliyorlar, durmadan hakaret ediyorlar ve oyunumuzu mahvediyorlar.

Maalesef League of Legends oyunu, genelde kitlesi yüzünden Türkiye üzerinde değer kaybetmeye devam ediyor. Bu son 1-2 yılda tiktokçu bazı kardeşlerimizin çıkardığı, 'Kanka ben Shaco mainim ya 1 milyon. Kanka ben Shaco oynuyorum neden bu kadar ciddisin?" muhabbetlerinden oyuna başlamış, durmadan milleti toxiclemeye çalışan oyuncular oyunda boş beleş insanları trollemeye başladılar. Kitle son zamanlarda olduğundan daha kötü bir kitle olmaya devam ediyor.

Bana göre sorunların bir çoğu üstte belirttiğim gibi, kitlesel sorunlara maalesef kimse bir şey yapamaz. Script kullanımı ve hesap alım-satım olaylarına karşın bir önlem gerekiyor cidden.
Telefon doğrulaması ve dereceliye için 30 level olmak değil de sıralıda 200 maç kazanmak gibi koşul gelse o biraz önüne geçilirdi gibi

Top Bottom