Neler Yeni

(ANKETLİ) !!! ABDULLAH ÜST DÜZEYE YAKIN HARİKA BİR F/P SİSTEM Gelir mi?

Üst düzey indirimli 35-45 k arası F/P sistem görmek istiyor musunuz?

• Oy kullanan toplam üye
    446

jhnns

80+
Bütçe
35
ABDULLAH KARDEŞİM YILLARDIR TAKİP EDİYORUM SENİ, SENİN KATKIN OLAN BİR SİSTEM ALMAYI ÇOK İSTİYORUM ANCAK HERZAMAN GİRİŞ SEVİYE BİR F/P OLARAK HAZIR SİSTEMLER SUNULUYOR.

BU KASIM AYI İNDİRİMLERİ GEÇMEDEN LÜTFEN;

YENİ NESİL AM 5 İŞLEMCİLİ, RX 7800 VB. 16 GB 256 BİTLİK EKRAN KARTLI, 1-2 TBLIK YENİ NESİL M2 SSD'Lİ, DDR 5 RAMLİ VE YENİ NESİ GİRİŞ SEVİYESİ OLMAYAN DDR5 Lİ VE YÜKSEK ÇİP SETLİ ANAKARTI OLAN. 30-40 K ARASI HARİKA BİR F/P SİSTEM HAZIRLARMISIN BU ŞEKİLDE BİR SİSTEME BENİM GİBİ DÜŞÜNEN BİNLERCE ARKDAŞIMIZIN İHTİYACI VAR.
GEREĞİNİ SAYGILARIMLA RİCA EDERİM.

NOT: GÜZEL ÇALIŞMALARININ DEVAMINI DİLERİM.

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,833
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Yapmam

Reav

80+ Silver
ABDULLAH KARDEŞİM YILLARDIR TAKİP EDİYORUM SENİ, SENİN KATKIN OLAN BİR SİSTEM ALMAYI ÇOK İSTİYORUM ANCAK HERZAMAN GİRİŞ SEVİYE BİR F/P OLARAK HAZIR SİSTEMLER SUNULUYOR.

YENİ NESİL AM 5 İŞLEMCİLİ, RX 7800 VB. 16 GB 256 BİTLİK EKRAN KARTLI, 1-2 TBLIK YENİ NESİL M2 SSD'Lİ, DDR 5 RAMLİ VE YENİ NESİ GİRİŞ SEVİYESİ OLMAYAN DDR5 Lİ VE YÜKSEK ÇİP SETLİ ANAKARTI OLAN. 30-40 K ARASI HARİKA BİR F/P SİSTEM HAZIRLARMISIN BU ŞEKİLDE BİR SİSTEME BENİM GİBİ DÜŞÜNEN BİNLERCE ARKDAŞIMIZIN İHTİYACI VAR.

şuana kadar neredeyse hiç rx7800 sistem görmedim abdullah abinin en sonki o sistemi dışında birde am5 ile baya iyi olur aslında.
geçen ki fırsatı kaçıranlar için.

jhnns

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesinlikle kardeşim artık üst seviyeye yakın bir F/P sistemi görmemiz gerekiyor. buna ihtiyacımız var

Gözlemci⚔️

80+ Bronze

@Abdullah Hacıgül abiyi etiketleyelim belki görür bende ulaşmaya çalışıyorum ama ulaşamıyorum abi gorursen Forum dm gelirmisin

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,332
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Üst seviye sistem isteyen sayısı giriş-orta seviye isteyenlerin onda biri kadar falandır.

jhnns

80+
kardeşim herzaman aynı kitleye yaplıyor ben arada da benim gibi olan kitleye yapılsın şeklinde öneri veriyorum neden ban atılsınki ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

10/1 lik kitleninde sonuçta ihtiyacı var ve az bir kitle değil diye düşünüyorum

jhnns

80+
giriş seviyesi olacak büyük ihtimalle bugün paylaşacağı sistem :(

Top Bottom