Neler Yeni

ANKSİYETE İCİN NAPİLİR

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert oymak
arkadaşlar direk konuya giriyorum benim anksiyetem yok ama kuzenim ankarada ve hep toplulugun oldugu yerlere gidelim oturalim karsi cinsle falan diyor neyse benim icin normalde sıkıntı yok ama benim cekinme nedenim ne adam akilli mesela ayakkabim var giydigim ayakkabi kinetix telefonum general mobile sıkıntı etmem aslinda ama ben 15 yaşındayım benim yaslarimdaki kizlar maalesef takiliyo bunlara bende cekiniyorum ne onerirsiniz bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

normalde cekinmiyorum ama dedigim gibi o yaslardaki kizlar dikkat ediyor bunlara ve ben utaniyorum acikcasi ozellikle kinetix ayakkabi konusu cok garibime gidiyor 15 yasina gelmisim millet nike falan ben kinetix yirtik bide

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Kadir
arkadaşlar direk konuya giriyorum benim anksiyetem yok ama kuzenim ankarada ve hep toplulugun oldugu yerlere gidelim oturalim karsi cinsle falan diyor neyse benim icin normalde sıkıntı yok ama benim cekinme nedenim ne adam akilli mesela ayakkabim var giydigim ayakkabi kinetix telefonum general mobile sıkıntı etmem aslinda ama ben 15 yaşındayım benim yaslarimdaki kizlar maalesef takiliyo bunlara bende cekiniyorum ne onerirsiniz bana

normalde cekinmiyorum ama dedigim gibi o yaslardaki kizlar dikkat ediyor bunlara ve ben utaniyorum acikcasi ozellikle kinetix ayakkabi konusu cok garibime gidiyor 15 yasina gelmisim millet nike falan ben kinetix yirtik bide
Gym

Pukiina

80+

Hocam 26 yaşındayım eğer zaten öyle kızlar varsa sal gitsin. Kaliteli ayakkabıyı saatmiş telefonumu cart curt bunlara takılan kızlardan zaten adam olmaz. Onu da geçtim sal gitsin uğraşılmaz da Sen senin için sıkıntı yoksa olduğun gibi yaşamaya devam et. Olmadığın biri gibi yaşamak insanı sadece gülünç duruma düşürür başka bişey yapmaz. Ek olarak kuzenin içinde özgüvenini diri tutacak şeyler yapabilir toplum içine karışmak, kafasının uyuştuğu insanlarla görüşmek, rahatlatıcı bitki çayları vs tüketebilir yennş hobi ve uğraşlar nefes egzersizleri uygulayabilir veya kontrol edemiyorsa doktorla durumunu görüşebilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,813
Üyeler
152,965
Son üye
frodo333
Top Bottom