Neler Yeni

Anlık fps drop 5600x

The Semih

80+ Silver
arkadaşımının ssd den dolayı oyununa drop giriyo knk bence büyük konuşma
Video için diyorum, videoda işlemci kullanımına bak, SSD ile alakası yok. İkisi farklı drop sebebi olduğu için ezbere konuşulmasını sevmiyorum kankam. Adam gidip SSD alır bilmeden boşa para verir, Kaç kişi bu duruma düştü bu forumda.

Xeracula

80+ Bronze
Video için diyorum, videoda işlemci kullanımına bak, SSD ile alakası yok. İkisi farklı drop sebebi olduğu için ezbere konuşulmasını sevmiyorum kankam. Adam gidip SSD alır bilmeden boşa para verir, Kaç kişi bu duruma düştü bu forumda.
zaten ssd sıkıntılıysa diğer parçaların kullanım oranlarını bozuyor eğer arkadaşın imkanı varsa yapması gereken şey parçaları teker teker değiştirip hangisinde sorun varsa onu bulmak ya da temiz format atsın belki düzelir xd

The Semih

80+ Silver
zaten ssd sıkıntılıysa diğer parçaların kullanım oranlarını bozuyor eğer arkadaşın imkanı varsa yapması gereken şey parçaları teker teker değiştirip hangisinde sorun varsa onu bulmak ya da temiz format atsın belki düzelir xd
4 kere atmış, zaten oyunu 4 kere kurduğu için kurarken belli etmesi lazım SSD ise sorun.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
Arda
Aynen bırakın güvendiğiniz bilgisayarcılara ya da teknik servislere götürün kafanız rahat olur. Onların kullandığı yüklediği programlar çok farklı.
Mail atmıştım ısınıma sorununu söyledim soğutucu alıp deneyip düzelmezse getirmemi söylediler.

tRoya06

80+
Hazır sistemler bu yüzden içime sinmiyor bir türlü. Parça parça kendim topluyorum her seferinde, üst seviye olmasa bile kaliteli parçalar seçmeye özen gösteriyorum. Güç kaynağından ssd sine kadar. Uyum içerisinde çalışacak parçalar seçmeye özen gösteriyorum. Tabi ki de elektronikte her zaman problemler olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Musa Turan Başgül
Bugün götürdüm servise gaming gene top onlar da umarım çözerlerrr
Çözerler kafan rahat olsun çünkü aynı şeyleri bende yaşadım. Onların bildiği bizim bilmediğimiz çok şey var malesef

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
Arda
Çözerler kafan rahat olsun çünkü aynı şeyleri bende yaşadım. Onların bildiği bizim bilmediğimiz çok şey var malesef
Umarım ya ama çözemezler diye korkuyorum iade edebiliyormuşum oyle yaparım düzelmezse ama çok memnundum çokta seviyordum bilgisayarımı ya ):

invy

80+ Bronze
Umarım ya ama çözemezler diye korkuyorum iade edebiliyormuşum oyle yaparım düzelmezse ama çok memnundum çokta seviyordum bilgisayarımı ya ):
iade etme hakkı veriyolarsa iyimiş baya olmuş sistemini alalı umarım çözülür bende inşallah götürücem bir gün itopyaya.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
Arda
iade etme hakkı veriyolarsa iyimiş baya olmuş sistemini alalı umarım çözülür bende inşallah götürücem bir gün itopyaya.
Yok be 23 ekim de aldim 27 ekim de götürdüm yasal 2 hafta hakkım var zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım çözülür ya

• Beğen
Reaksiyonlar: invy
Top Bottom