Neler Yeni

Anneannemin adına habersiz 100.000 TL kredi başvurusu yapılmış?

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Cenk Sezgin
Merhaba anneannemin hesabını yatırım amaçlı ben kullanıyorum ve bugün girdiğimde 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu gözüküyor daha önce başına gelen var mı kaspersky'dan virüs taraması yaptim fakat virüs yok zaten hesapta parayı cekmeyip neden başvuruda bulunsun bilgisi olan var mı?

Loading...

80+ Silver
Merhaba anneannemin hesabını yatırım amaçlı ben kullanıyorum ve bugün girdiğimde 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu gözüküyor daha önce başına gelen var mı kaspersky'dan virüs taraması yaptim fakat virüs yok zaten hesapta parayı cekmeyip neden başvuruda bulunsun bilgisi olan var mı?
Yanlışlıkla bir yere basmış olmasın.
Biri çalsa veya rat atsa cihaza direk parayı çeker krediyle uğraşmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Cenk Sezgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende öyle düşünüyorum öyle bir şey olsa parayı çeker neden başvuru yapsın? Önlem amaçlı taradım fakat bir şey bulunamadı zaten girerken kod istiyor anlayabilmiş değilim.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bende öyle düşünüyorum öyle bir şey olsa parayı çeker neden başvuru yapsın? Önlem amaçlı taradım fakat bir şey bulunamadı zaten girerken kod istiyor anlayabilmiş değilim.
Sen yine de mobil bankacılık şifresini falan değiştir önlem olarak. Başvuruyu iptal etmişsindir zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Cenk Sezgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen yine de mobil bankacılık şifresini falan değiştir önlem olarak. Başvuruyu iptal etmişsindir zaten.
Başvuruyu iptal edemiyorum musteri hizmetleri de yardımcı olmuyor kapatın diyorum oraya buraya yönlendiriyor anneannemin kartı falan yok o yüzden bağlanamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlem olalı 10 gün olmuş yeni gördüm.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Berat fatih

Anneannenin gizli bir planı var sanırım :D

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,409
İsim
uwu
Yanlışlıkla kod girmiş olabilirsiniz bı anda x miktarda kredi için cart curt diyor ondan sonra kod istiyor dalginlikla yapmış olabilirsin

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yanlışlıkla kod girmiş olabilirsiniz bı anda x miktarda kredi için cart curt diyor ondan sonra kod istiyor dalginlikla yapmış olabilirsin
İhtimal dahilinde. Kredi kartıyla alışveriş yaparken doğrulama kodu isteyeceği yerde banka başka bir işlemin kodunu gönderip onu istedi, dikkat etmesem bambaşka bir talebi onaylıyordum...

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Cenk Sezgin
ya işte ikimizde ondan şüpleniyoruz ama ikimizde yapmadık diyoruz çok saçma yarın bankaya gideceğiz bakalım umarım nasıl olduğu tespit edilir.
genelde o işlerle ben ilgileniyorum ama 100.000 TL gibi bi miktar başvurusunda bulunmuş ne sms gelmiş ne arama ne bir mesaj bu ne saçmalık değil mi?
Onaylı kredi olabilir hocam belki de.
o ne oluyor hocam

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
ya işte ikimizde ondan şüpleniyoruz ama ikimizde yapmadık diyoruz çok saçma yarın bankaya gideceğiz bakalım umarım nasıl olduğu tespit edilir.

genelde o işlerle ben ilgileniyorum ama 100.000 TL gibi bi miktar başvurusunda bulunmuş ne sms gelmiş ne arama ne bir mesaj bu ne saçmalık değil mi?

o ne oluyor hocam
Hocam bazen banka sana direkt onaylı kredi sunuyor. Sen basvurmasan bile sana onu sms veya mobil uygulama yoluyla bildirebiliyor.
Sen onaylarsan hesaba gecer onaylamazsan da gecerli olduğu süre kadar bekler

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Cenk Sezgin
Hocam bazen banka sana direkt onaylı kredi sunuyor. Sen basvurmasan bile sana onu sms veya mobil uygulama yoluyla bildirebiliyor.
Sen onaylarsan hesaba gecer onaylamazsan da gecerli olduğu süre kadar bekler
Bakalım neyin dümeniymiş bu ya devam ediyor yazıyor başvuru takibinde 65+ yaş kadına ne ihtiyaç kredisi ile uğraştıyor umarım boşa düşer 10 gün önce diyor bi bildirim yollar insan. Bizde biri mi girdi diye şüpheleniyoruz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,240
Üyeler
141,265
Son üye
Byron Parks
Top Bottom