Neler Yeni

Annem Tamponu 2. defa İndirdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Kemal
Yani burada şimdi senin annenle alakalı napacağına karar vermen için bizden akılmı istiyorsun, araban olacak yaştasın ama hayat ile alakalı baya bi sıkıntın var bence annenden önce sen kendin ile alakalı tavsiyeler al.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,509
İsim
Mehmet Aslan
corolla var bende sürekli benim arabamı alıyor işe gidemiyorum onun yüzüne az yakıyor diye aldım kendi garajda GLE si var babam aldı 2023 model inadına ona kıyamayıp benim arabamı alıyor bugün 2. defa tamponu kırmış bir tampon 20 bin lira mühim olan oda değil bide üste çıkmaya çalışıyor insan bi özür diler bir şey yapar o kadar varlıklı olmalarına rağmen ben kendi işimle uğraşıyorum zamanında yanımda hiç durmadılar tartıştık biraz kendi arabasını sürmeyi nasıl ikna edicem ben buna
sende onun arabayı sür :kekw:

Reindi

80+ Silver
kendin ayrı eve çıkma zamanın gelmiş olabilir mi?
ayrı evdeyim zaten babamın kadıköyde 20 daireli 10 katlı binası var komple onun sadece bir dairede oturuyorum ben en üstte onlar var garaja bırakınca alıp gidiyor işte öbürkü kardeşlerime finansman olmadıkları alan kalmadı benim tampon dert oldu şimdi millete vallahi kafayı yiyecem en son

Ceasar123

80+ Bronze
babamın belki bugün 400-500 milyon serveti çok rahat çıkar zamanında yanımda durmadılar sıfırdan yaptım herşeyimi bir dükkandan kira almıyorlar böyle sinir ediyolar insanı bana dükkanı aldıracak zorla
Siz direkt koyun tavrı. Oturduğum yerden sizin aileniz için çok ileri gitmiş olabilirim ancak direkt artniyet var size karşı.
Tamamen bağımsızlığınızı almaya çalışın.

Reindi

80+ Silver
Yani burada şimdi senin annenle alakalı napacağına karar vermen için bizden akılmı istiyorsun, araban olacak yaştasın ama hayat ile alakalı baya bi sıkıntın var bence annenden önce sen kendin ile alakalı tavsiyeler al.
Forum dimi burası :D ne buranın adı Donanım Arşivi Forum konu ney araba vallahi komiksiniz ya fikir almak ne zamandan beri kötü oldu işine git birader
Mesaj otomatik birleştirildi:

sende onun arabayı sür :kekw:
anahtarın nerde olduğunu bilsem zaten sıkıntı yok

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,509
İsim
Mehmet Aslan
Forum dimi burası :D ne buranın adı Donanım Arşivi Forum konu ney araba vallahi komiksiniz ya fikir almak ne zamandan beri kötü oldu işine git birader
Mesaj otomatik birleştirildi:

anahtarın nerde olduğunu bilsem zaten sıkıntı yok
valla ne desem bilemedim ehliyetim bile yok :D Ben bir şey yapmazdım herhalde annedir sonuçta :D

Reindi

80+ Silver
Siz direkt koyun tavrı. Oturduğum yerden sizin aileniz için çok ileri gitmiş olabilirim ancak direkt artniyet var size karşı.
Tamamen bağımsızlığınızı almaya çalışın.
4 aydır esenlerdeyim kadıköye bile gitmedim yüzlerini görmek istemediğim için bilerek işi esenlerde kurdum musluk dükkanını anne değil yılan bildiğin millet para var huzur var sanıyolar :D keşke tek başıma 1 daire 1 arabam olsa şöyle 30-40 da maaş olsa da mutlu olsam bıktım artık

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Ayetullah Taylan
babanın 500 Milyonu var neyin musluğu 1+1 i neyin 30 40 bini dalgamı geçiyorsun

Reindi

80+ Silver
valla ne desem bilemedim ehliyetim bile yok :D Ben bir şey yapmazdım herhalde annedir sonuçta :D
30 yaşındayım ben küçük değilim artık her boka karışmaları zoruna gidiyor insanın bir zaman sonra babam binsin diye o zaman sıfırı kaç milyon küsüre araba aldı hanımefendiye hala benim corolla ile geziyo alcak araba süremiyorsun işte bin gitsin arabana kaç kere geleceksin dünyaya babamın adamın o kadar mal varlığı var 2019 trekking doblo ile geziyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Kemal
Ya şöyle yazdıklarına bakıyorumda sen harbiden ciddi bir vak aaaaaaaa sın 😂

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,509
İsim
Mehmet Aslan
30 yaşındayım ben küçük değilim artık her boka karışmaları zoruna gidiyor insanın bir zaman sonra babam binsin diye o zaman sıfırı kaç milyon küsüre araba aldı hanımefendiye hala benim corolla ile geziyo alcak araba süremiyorsun işte bin gitsin arabana kaç kere geleceksin dünyaya babamın adamın o kadar mal varlığı var 2019 trekking doblo ile geziyor
hocam ayrı evde mi yaşıyorsunuz yoksa aile muhiti gibi bir şey mi ?

Reindi

80+ Silver
babanın 500 Milyonu var neyin musluğu 1+1 i neyin 30 40 bini dalgamı geçiyorsun
servet 500 milyon diyorum birader nakit 500 olsa ne uğraşacam 20 daireden aldığı kirayı ben mi görüyorum musluk işi yapmasam aç kalırım ben kimse kimseyi düşünmüyor korkma sen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,828
Üyeler
152,755
Son üye
Ibrahim Yilmaz
Top Bottom