Neler Yeni

Annem Tamponu 2. defa İndirdi

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,882
İsim
.
corolla var bende sürekli benim arabamı alıyor işe gidemiyorum onun yüzüne az yakıyor diye aldım kendi garajda GLE si var babam aldı 2023 model inadına ona kıyamayıp benim arabamı alıyor bugün 2. defa tamponu kırmış bir tampon 20 bin lira mühim olan oda değil bide üste çıkmaya çalışıyor insan bi özür diler bir şey yapar o kadar varlıklı olmalarına rağmen ben kendi işimle uğraşıyorum zamanında yanımda hiç durmadılar tartıştık biraz kendi arabasını sürmeyi nasıl ikna edicem ben buna
Verme çok basit

Reindi

80+ Silver
Sen 18 den küçük değilmiydin ? eski konularda yaşını söylemiştin yanlış mı hatırlıyom.
kardeşim o hesabı ortak kullanıyoruz yeni hesap açtı ama mesaj olmadığı için kimse dönüş yapmıyor böyle abuk subuk konuşan odur mesela benim yerime sanki benmişim gibi konuşur bilmem ne e300 üm vardı da işte çok gelirim vardı da ben hiç bir zaman mal ile hava atmaktan nefret ederim 3 kardeşiz zaten o ehliyet konuları veya onun benzeri şeyleri o açar ben 30 yaşındayım yazış şeklimden bile anlayabilirsin bunu ben gülerken mesela ":D" bunu atıp geçerim o random atar en basitinden onun yüzüne millet yalan konuşuyorum sanıyor da alakası yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardeşim o hesabı ortak kullanıyoruz yeni hesap açtı ama mesaj olmadığı için kimse dönüş yapmıyor böyle abuk subuk konuşan odur mesela benim yerime sanki benmişim gibi konuşur bilmem ne e300 üm vardı da işte çok gelirim vardı da ben hiç bir zaman mal ile hava atmaktan nefret ederim 3 kardeşiz zaten o ehliyet konuları veya onun benzeri şeyleri o açar ben 30 yaşındayım yazış şeklimden bile anlayabilirsin bunu ben gülerken mesela ":D" bunu atıp geçerim o random atar en basitinden onun yüzüne millet yalan konuşuyorum sanıyor da alakası yok
gir bak mesajlarıma o kadar bağırıyor ki benim diye :D valo konusuna mesaj atmış mesela hayatta oynamam valoyu ben csgocases e bir şey yazmış mesela benim konularım genelde maç konuları yada araba ile ilgilidir fazla girmiyorum foruma ben zaten millet beni 18 sanıyor halbuki alakası yok

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
konu sahibi biraz sallıyor gibi geldi(şüpheleniyorum)

Reindi

80+ Silver

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz

oEnesQlf

80+ Silver
Kral kardeşin gle nin anahtarını bulup sana versin sende gle yi sürerken annene video at bidaha senin corollayı almaz alırsada corollayı annene ver gle yi sen al

bwNN

80+ Silver

gir bak mesajlarıma o kadar bağırıyor ki benim diye :D valo konusuna mesaj atmış mesela hayatta oynamam valoyu ben csgocases e bir şey yazmış mesela benim konularım genelde maç konuları yada araba ile ilgilidir fazla girmiyorum foruma ben zaten millet beni 18 sanıyor halbuki alakası yok
Kolonoskopi olan kimdi

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,820
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Kardeşim gerçekten çok zor bir durum.
Senin adına üzüldüm...
1721473467800.png

Reindi

80+ Silver
Kolonoskopi olan kimdi
o kardeşim yaşını yazmıştı heralde 18 diye adamın hastane alacak parası var devlette uğraştırıyordu çocuğu o kadar cimri oğullarına karşı bende çocugu en son ağrıdan duramadığı için acıbadem altunzadeye götürdüm şuan gayet iyi durumu

Kral kardeşin gle nin anahtarını bulup sana versin sende gle yi sürerken annene video at bidaha senin corollayı almaz alırsada corollayı annene ver gle yi sen al
GLE çok yakıyor benim corolayı almakta ki amacım az yakması zaten amaan yaptırdım kapandı gitti anahtarı bundan sonra ortada bırakmayacağım olacak bitecek

Top Bottom