Neler Yeni

annemgili bilgisayar almaya ikna edemedim. fikir lazım.

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,550
İsim
Memati Baş
maddi durumları iyi okumamıda istiyorlar ama bir türlü ikna edemedim yazılım okumayı düşünüyorum lisede biliyorar hatta olumlu yaklaşıyorlar da ama almıyorlar bir türlü

Mesaj otomatik birleştirildi:

13 e giricem

haklısın abi ama annegil anlamak istemiyor
kanka yaz calisabilirsin
bilgisayarin yetmedigini gosterebilirsin

Daha yolun çok başındasin dostum
Bu yaşta birine verebilcegim en iyi tavsiye yatirim nedir nasil yapilir ogrenmedidir
Sana çok klişe gelcek bu sozler ama anlayacaksin

mesela örnek verir miin abe
Yapma oyle birsey sakin ailenin parasina eline emegine yazik

UfrexUs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Arda K.
kanka yaz calisabilirsin
bilgisayarin yetmedigini gosterebilirsin
abi yazın haftanın 7 günün 6sında kursum olucak haftanın 2 günü dyk 2 gün ingilizce kursu 2 günü dershane ile geçicek muh. o yüzden zaten çalışacağım ama 8 bittikten sonra o zamana kadar da konami aldı başını gidicek hiçbir türlü sadece kendim çalışarak alamayacağım illaki ailemin yardımına ihtiyacım var

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,550
İsim
Memati Baş
kanka bir kismini harcliginla calisarak falan kazan azmini gorsunler ustunu tamamlarlar

UfrexUs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Arda K.
kanka bir kismini harcliginla calisarak falan kazan azmini gorsunler ustunu tamamlarlar
2025 de garanti çalışacağım zaten ama 8. sınıfta bilgisayar çok lazım olcak araştırmadır falan yani bana acil lazım gibi bişi o yüzden acele ediyorum

en azından üç beş idare edecek bişi alsalar daha sonra para kazanır üstüne ekler yenilerim pcyi ama hiç almıyorlar
ben annemgile gidin 30-40k lık pc alın da demiyorum bana 18k lık bişi yeter diyorum ama ne fayda

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,550
İsim
Memati Baş
2025 de garanti çalışacağım zaten ama 8. sınıfta bilgisayar çok lazım olcak araştırmadır falan yani bana acil lazım gibi bişi o yüzden acele ediyorum

en azından üç beş idare edecek bişi alsalar daha sonra para kazanır üstüne ekler yenilerim pcyi ama hiç almıyorlar
ben annemgile gidin 30-40k lık pc alın da demiyorum bana 18k lık bişi yeter diyorum ama ne fayda
kanka bir kismini kendin biriktirirsen yardimci olurlar bence

oEnesQlf

80+ Silver
mesela örnek verir miin abe
içini açıp bi kaç parçasını kırmıştım yere düşürdüm demiştim bilgisayarcıda bu yapılmaz deyince aldılar,seninki masaüstü ise bilgisayarcı anlayabilir, overclokc falan yaparak boz internettende yöntemlere bak aklına yatanı yap ama anlamasınlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
917,074
Üyeler
142,215
Son üye
xiumali
Top Bottom