Neler Yeni

🚨Antalyaspor'un Oyuncusu İsrail'e Gönderme Yaptığı İçin Kadro Dışı Bırakıldı🚨

İceWolf

80+ Silver
Şunu da ekleyeyim; Ben arabistana gittiğim zaman katar'a gittiğim zaman bana adam gibi davranıyorlar, ama bir ermenistan yunanista gittiğim zaman imkanları olsa derimi yüzecekler. Bize gerçekten ihanet edenleri hep unutuyoruz
Aksine Türkiyeye saldırıp sivil insanları katledenlere, çocuk kafalarıyla top oynayanlara DOST, Çanakkaleyi savunurken 10.000 lerce şehit verenlere DÜŞMAN diyorlar. Yeni nesil Atatürkçülük böyle bişey :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Aksine Türkiyeye saldırıp sivil insanları katledenlere, çocuk kafalarıyla top oynayanlara DOST, Çanakkaleyi savunurken 10.000 lerce şehit verenlere DÜŞMAN diyorlar. Yeni nesil Atatürkçülük böyle bişey :(
Hocam kurtuluş savaşı zamanı bizim için savaşanlar sarıklı cübbeli sakallı amcalarımız baş örtüsü-türbanı olan nenelerimiz ve alemi islam ve vatanımız hür olsun diye savaşan fençlerimiz insanımızdı. Ama şu an bunların hepsine yobaz, kadın düşmanı, o olmasaydı bu olmasaydı vs. Deniyor çok yazık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle bir söz vardı; zaferler ordunundur kayıplar komutanın. Elbette komutan da hayati öneme sahiptir ama benim askerlerimi şehit olan ecdadımı hiçe saymak, vatan hainliğidir. Bu Atatürk sevgisi değil, Atatürk'e tapmadır. Başka bir şey demiyorum.

İceWolf

80+ Silver
Hocam kurtuluş savaşı zamanı bizim için savaşanlar sarıklı cübbeli sakallı amcalarımız baş örtüsü-türbanı olan nenelerimiz ve alemi islam ve vatanımız hür olsun diye savaşan fençlerimiz insanımızdı. Ama şu an bunların hepsine yobaz, kadın düşmanı, o olmasaydı bu olmasaydı vs. Deniyor çok yazık.
Çünkü kafirlere karşı bu ülkenin yanında savaştılar, şehit oldular. Yahudi-Ermeni-Rum kökenli olanlar onlara karşı; ayağı çıplak, aç bu vatanı savunanları niye sevsinlerki?

Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Okullarımızda her pazartesi ve cuma okutuluyor ama demekki bizim öğrencimiz hiç araştırmamış, kaleye almamış, önemsememiş. Bu eğitim verilmemiş. İstiklal marşının şu kıtası ile bitiriyorum:

Bastığın yerleri "toprak!" diyerek geçme, tanı!
Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehîd oğlusun, incitme, yazıktır atanı;
Verme, dünyâları alsan da, bu cennet vatanı.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

TahinPekmez

80+ Silver
Devletin Dini Yoktur Kanka Müslümanlar Kendi Arasında Destek Verebilir Din İle Milliyetin Alkası Yok Aı Üstünde Milli Değer Dini Değil Milli Değerlerimiz Bayrak - Şehitler - Atatürk - Marşlar Vb Arapalr Yada Müslümanlar Bizim Milli Değerlerimiz Değildir
SEN milli değer takıntını bir kenara koy, kadro dışı bırakılması doğru bir karar mıdır? EVET. Savaşlarda çatışan kimlerdi kardeşim hepsi de bugünden daha iyi müslüman olan müslüman Türklerdi. Arap,çinli,amerikalı, diye değil, Müslüman diye destek çıkmak lazım. Bunun gibi ecnebileri de bu ülkeden şutlamak lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
SEN milli değer takıntını bir kenara koy, kadro dışı bırakılması doğru bir karar mıdır? EVET. Savaşlarda çatışan kimlerdi kardeşim hepsi de bugünden daha iyi müslüman olan müslüman Türklerdi. Arap,çinli,amerikalı, diye değil, Müslüman diye destek çıkmak lazım. Bunun gibi ecnebileri de bu ülkeden şutlamak lazım.
Hocam bu arkadaşlara daha fazla laf anlatmaya gerek yok. Bir ata sözü var; "Gafile kelam, nafile kelam" diye. Bırakın kendileri çalsın kendileri oynasın. Sensin kardeşim deyip geçmek lazım.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Devletin Dini Yoktur Kanka Müslümanlar Kendi Arasında Destek Verebilir Din İle Milliyetin Alkası Yok Aı Üstünde Milli Değer Dini Değil Milli Değerlerimiz Bayrak - Şehitler - Atatürk - Marşlar Vb Arapalr Yada Müslümanlar Bizim Milli Değerlerimiz Değildir
Tamam knk sakin.

TahinPekmez

80+ Silver
Hocam bu arkadaşlara daha fazla laf anlatmaya gerek yok. Bir ata sözü var; "Gafile kelam, nafile kelam" diye. Bırakın kendileri çalsın kendileri oynasın. Sensin kardeşim deyip geçmek lazım.
aynen, ilk mesajım yeterliydi ama belli ki hiçbir zaman yetmeyecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler

ridvan k

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Benim Anlamadığım Araplar Ne Zamandan Beri Bizim Milli Değerimiz Oluyor'da Adam Bu Sebepten Kadro Dışı Bırakılıyor Adam Tabi Kendi Ülkesini Savunacak Filistine Destek Verecek Hali Yok Bence Çok Saçma Karar Fifa'ya Şikayet Ederse Oyuncu 3 Dönem Transfer Cezası Ve Para Cezası Alır Çok Rahat Antalyaspor
Benim de siz hala neden bu ülkede yaşıyorsunuz
Eğer bu kıyıma arap die bakıyorsan

Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,297
İsim
Cengiz

DenizAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Deniz
Adam kötü bir şey yazmamış 100 Gün geçti demiş 7 Ekim'den beri. Hala yüzlerce İsrailli sivil Hamas terör örgütünün elinde tutsak. Belki kendi akrabaları bile olabilir. Antalyalıyım ama bu karardan utandım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,286
Üyeler
141,693
Son üye
eldorado.gghesabılazım
Top Bottom