Neler Yeni

AOC 23.6" C24G2AE Yeni gelen monitörde aşırı ghosting problemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Tunahan Ege
Benimkinin değişimi gerçekleşti yarın ya da cumartesi gelir, görüşlerimi yazarım buraya. Sen naaptın değiştirdin mi

methjane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mertcan ÖZKAN
Benimkinin değişimi gerçekleşti yarın ya da cumartesi gelir, görüşlerimi yazarım buraya. Sen naaptın değiştirdin mi
Cok iyi olur yani yeni yolladıklarında ghosting yoksa bende değiştiririm daha değişmedim birde garantiyemi yolladın itopyadanmı değiştirdin

Tolcey38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Çağlar Deniz
Aynı ekranı bende aldım nasıl yapılır bu test mesela yukarıda testin fotosu görünüyor nasıl anladınız hangi değerle ghosting olduğunu tespit ettiniz yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Tunahan Ege
Cok iyi olur yani yeni yolladıklarında ghosting yoksa bende değiştiririm daha değişmedim birde garantiyemi yolladın itopyadanmı değiştirdin
değişimden geldi bi fark yok yine sıkıntılı, yine ghosting var. Bence iade et, değiştirme.

methjane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mertcan ÖZKAN

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
C24G1 modeli için de aynı şekilde birkaç kişi şikayet yazmıştı. Aynı sorunlar bu modelde de var demek ki. Ben de bu şikayetlerden dolayı 27g2u'yu tercih etmiştim. Söz konusu itopya olunca bol şans :/

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Aras Şimşek
Sonuç ne oldu kardeşim aynı monitörden bende de var 3 aydır kullanmıyordum bende senınkınden daha fazla bir ghosting durumu var

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
MetehanSekmen
Sonuç ne oldu kardeşim aynı monitörden bende de var 3 aydır kullanmıyordum bende senınkınden daha fazla bir ghosting durumu var
Hocam bende de var nasıl yapacağız bilmiyorum ben bir garantiye yollayarak şansımı deneyeceğim

Top Bottom