Neler Yeni

AOC 24.5" 25G3ZM/BK 240Hz 0.5ms VA Alınır Mı?

Venzyq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Utku Üçlüprizoğlu
Ben bu yüzden çok oyun oynayan birisi olduğum için VG248QG aldım TN panel renk ayarlamasını yapınca az çok IPS panele yaklaşıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende almadan önce çok araştırma yapmıştım kafam karışmıştı bence karar verdiysen al geç
Hocam gamebooster I düşünüyorum ama sıkıntı çıkarmı emin olamadım. Hem boyutu da küçük

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Hikaye oyunu falan oynarım diyorsan IPS daha iyi

Venzyq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Utku Üçlüprizoğlu

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Hocam hem FPS hem hikaye oyuncusuyum sanırım gamebooster I alacağım teşekkürler size de sağolun.
Tekrar araştırmak lazım aslında çünkü şöyle bir şey okumuştum hikaye oyunlarında 1ms özelliğini kullanmak istiyorsan FreeSync kapatman gerekiyor diyorlardı dediğim gibi tekrar araştırıp doğrulamak lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam hem FPS hem hikaye oyuncusuyum sanırım gamebooster I alacağım teşekkürler size de sağolun.
Hemen hemen başka monitörde bu sorunu yaşayan kişi

Hasan344

80+ Gold
Bende aynı şekilde hem FPS hemde hikaye oyunları oynuyorum ve IPS panel he ikisinde de başarılı. Eğer çok profesyonel şekilde FPS oyunu oynamiyorsan IPS gayet iyi olur.

umaysehit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ümay Şehit
Hocam oyun için en iyi panel hangisi sizce ben çok TN panel sevmiyorum da
Sizin için ss ips daha iyi. SS ips yani super speed ips, normal ips e göre biraz daha hızlı. TN panel hızını yakalıyor. Gamebooster'ın o monitöründen sadece standının büyük olmasından kaynaklı bir şikayet okudum. Aynı fiyata iyi bir markanın 240 hz bir monitörü olsa onu tercih edin diyeceğim de 280 HZ farklı bir olay. Bir de eksilerine pivotunun olmamasını sayabiliriz. Bu kimisi için çok gerekli kimisi için ise gereksiz. Gerekliyse zaten aoc 24g2spu tercih edersiniz. Gerekli değilse gamebooster'dan devam. Ben bile düşünüyorum acaba yorumları dikkate almayıp gamebooster alsaymıydım diye. İ5 12400F+RTX 3060 sistemimde csgo da fps i 400 e sabitleyip oynuyorum ama 165 hz bir monitörüm olduğundan 165 fps den sonrasını hissedemiyorum. Gamebooster tercih etseydim 280 fps e kadar hissedecektim. Arada baya farklar olurdu diye düşünüyorum. 144hz ve 165 hz monitörler biraz eski teknoloji gibi geliyor. Gelecek için 200hz ve üstü tercih edilmesi daha mantıklı olur.

Venzyq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Utku Üçlüprizoğlu
Sizin için ss ips daha iyi. SS ips yani super speed ips, normal ips e göre biraz daha hızlı. TN panel hızını yakalıyor. Gamebooster'ın o monitöründen sadece standının büyük olmasından kaynaklı bir şikayet okudum. Aynı fiyata iyi bir markanın 240 hz bir monitörü olsa onu tercih edin diyeceğim de 280 HZ farklı bir olay. Bir de eksilerine pivotunun olmamasını sayabiliriz. Bu kimisi için çok gerekli kimisi için ise gereksiz. Gerekliyse zaten aoc 24g2spu tercih edersiniz. Gerekli değilse gamebooster'dan devam. Ben bile düşünüyorum acaba yorumları dikkate almayıp gamebooster alsaymıydım diye. İ5 12400F+RTX 3060 sistemimde csgo da fps i 400 e sabitleyip oynuyorum ama 165 hz bir monitörüm olduğundan 165 fps den sonrasını hissedemiyorum. Gamebooster tercih etseydim 280 fps e kadar hissedecektim. Arada baya farklar olurdu diye düşünüyorum. 144hz ve 165 hz monitörler biraz eski teknoloji gibi geliyor. Gelecek için 200hz ve üstü tercih edilmesi daha mantıklı olur.
Tamamdır hocam sağolun. Sizin de belirttiğiniz gibi bende beğendim gamebooster I onu alacağım teşekkürler.

Venzyq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Utku Üçlüprizoğlu

Omer_zngn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Zengin
Instagram
Omer_zngn
Merhaba,
Yakın zamanda monitör alacağım. Daha çok FPS oyunlar oynadığım için hz değeri yüksek bir monitör arıyorum. Biraz araştırma sonucu en uygun fiyatlı ve düzgün marka monitörün bu olduğunu gördüm. Sizce bu monitör nasıl? Fiyatına değer mi, Uzun kullanımda üzer mi, veya başka tavsiye edebileceğiniz (bu fiyat bandında) 240hz monitör var mı?

Link=>https://www.hepsiburada.com/aoc-245-25g3zmbk-240hz-05ms-hdmi-dp-adaptivesync-fhd-va-gaming-monitr-p-HBCV0000374JWR?magaza=DEY+ELEKTRONİK&url_src=and-product-detail
Bu mönitör itopyada 5300 5500tl arası fiyat erken erken düşüyor. Pazartesi ve perşembe gününr kadar itopyada bu mönitörü takip edin. Bilindik markalar için 6000tl altında bunun haricince 240hz mönitör yok.

Hasan344

80+ Gold
Ya hocam kafayı yiyeceğim bu gün alayım diye girdim yayından kalkmış uygun yerde diğer yerlerde 5k olmuş...
Stok bitmiş demekki. Yapacak bir şey yok hocam.

umaysehit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ümay Şehit
Gamebooster'ın fiyatı artınca değeri anlaşılacak diye düşünüyorum. Çoğu kişi ben de dahil fiyatı yüzünden çekinceli yaklaştı.

Venzyq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Utku Üçlüprizoğlu
Gamebooster'ın fiyatı artınca değeri anlaşılacak diye düşünüyorum. Çoğu kişi ben de dahil fiyatı yüzünden çekinceli yaklaştı.
Arttı zaten hocam 4300 Dü dün şimdi 5.2k olmuş

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,281
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Merhaba,
Yakın zamanda monitör alacağım. Daha çok FPS oyunlar oynadığım için hz değeri yüksek bir monitör arıyorum. Biraz araştırma sonucu en uygun fiyatlı ve düzgün marka monitörün bu olduğunu gördüm. Sizce bu monitör nasıl? Fiyatına değer mi, Uzun kullanımda üzer mi, veya başka tavsiye edebileceğiniz (bu fiyat bandında) 240hz monitör var mı?

Link=>https://www.hepsiburada.com/aoc-245-25g3zmbk-240hz-05ms-hdmi-dp-adaptivesync-fhd-va-gaming-monitr-p-HBCV0000374JWR?magaza=DEY+ELEKTRONİK&url_src=and-product-detail
https://www.trendyol.com/aoc/24g2ze...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.18.3 aynı fiyata ips versiyonu

Top Bottom