Neler Yeni

🔥İndirim 🔥AOC 24 İnç 1ms 165'HZ Monitör 3099'TL👁️

LethaX

80+ Bronze
Ya dostum çok bilmişlik yapma neyin hangi monitör tipinde çıkacağı belli olmaz yanlış yönlendirme yapma kimseye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Curved olsa tadından yenmez evet ama bu hali ilede bence alınır
Monitörü eleştiren herkese ateş püskürtmek haddine değil dostum. Arkadaşın üstte attığı Lenovo da daha iyi zaten teknik olarak. Göz zevki umrum dışı

Ghosting olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Herhangi bir testi var mı acaba hocam?
Ghosting vs şans işi ve olmayan bir model yok %100 ghostingsiz monitör yok dostum az da olsa vardır bazı Arkadaşlar çok bilmiş bakma onlara sen + ghostin vs için çeşitli siteler vs var sana örnek video atayım

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
859
İsim
Doğukan
Monitörü kullanıyorum ve şunu söylemeliyim ki ghosting var. Ayarlardan overdrive açıp ghosting'i bayağı bir azaltabiliyorsun fakat bu sefer oyunlarda etrafına hızlı döndüğünde ya da internette gezinirken sayfada hızlı ilerlediğinde siyah renkler mora dönüşüyor. Ayrıyeten özellikle 60 fps sabit çalışan oyunlarda ekranda flickering denen olay oluyor. Çözüm olarak Adaptive sync kapatın diyorlardı kapattım ama daha deneme şansım olmadı. Bu bütçede alınır mı tartışılır ama üstüne para ekleyip daha iyi bir model almanızı tercih ederim şahsen. (Monitörün artısı kendine ait hoparlörü var, hoparlörleri gayet yeterli bence.)

Monitörü kullanıyorum ve şunu söylemeliyim ki ghosting var. Ayarlardan overdrive açıp ghosting'i bayağı bir azaltabiliyorsun fakat bu sefer oyunlarda etrafına hızlı döndüğünde ya da internette gezinirken sayfada hızlı ilerlediğinde siyah renkler mora dönüşüyor. Bu bütçede alınır mı tartışılır ama üstüne para ekleyip daha iyi bir model almanızı tercih ederim şahsen. (Monitörün artısı kendine ait hoparlörü var, hoparlörleri gayet yeterli bence.)
Herşeyi bütçe belirliyor keşke fiyatlar uygun olsa herkes isteğini alsa

Fatih Ak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Fatih Ak
Arkadaşlar Lenovo ve gigabayte arasındaki 300 tl lik farkı vermeye değer mi?

Aaahmt

80+ Silver
Ghosting vs şans işi ve olmayan bir model yok %100 ghostingsiz monitör yok dostum az da olsa vardır bazı Arkadaşlar çok bilmiş bakma onlara sen + ghostin vs için çeşitli siteler vs var sana örnek video atayım

2 dakika ghosting nedir mevzusu için bütün videoyu izledim 😂 ve anladım teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 1 ms gtg veya ss ips 1 ms değerine sahip monitörde dandik panel değilse ghosting olmaz sizin bütçeniz nedir tam olarak
Hocam monitörüm HP omen 25i ghosting testi yapmak istiyordum ondan dolayı sordum

Top Bottom