Neler Yeni

Çözüldü✓ Aoc 27g2u monitör iade mi etmeliyim değişim mi (ürünün yanında fatura gelmedi)

Can...

80+ Platinum
Arkadaşlar merhaba monitörü garantiye vercem aradım itopyayi kod verdiler fatura iade mi değişim mi olsun diye yazın dediler bende iade mi etsem değişim mi bilemedim 27 inç büyük gibi geldi belki masa küçük olduğu için dir birde iade etsem 2500 e bunun gibisini alamam
Birde kafam Şuna takıldı ürünün yanında fatura gelmedi bana ama faturayı koymam istendi

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba monitörü garantiye vercem aradım itopyayi kod verdiler fatura iade mi değişim mi olsun diye yazın dediler bende iade mi etsem değişim mi bilemedim 27 inç büyük gibi geldi belki masa küçük olduğu için dir birde iade etsem 2500 e bunun gibisini alamam
Birde kafam Şuna takıldı ürünün yanında fatura gelmedi bana ama faturayı koymam istendi
Hocam iade etmeyin 27 inç iyidir 2500 iyi fiyat bu fiyata bulamazsınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Berat-Çolak
Benim düşüncem iade etmemeniz yönünde ayrıca fatura konusunda da gelicek olursak faturanız e-fatura olarak gönderilmiş olabilir mailleriniz kontrol edebilirsiniz.

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
İtopyadan fatura isteyin atsın size

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,917
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Değişim ya

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim düşüncem iade etmemeniz yönünde ayrıca fatura konusunda da gelicek olursak faturanız e-fatura olarak gönderilmiş olabilir mailleriniz kontrol edebilirsiniz.
Mailde de yok sadece onaylandı maili var en son

Coolpanda

80+ Silver
İtopya kutusu açılmış monitörü iade alıyor diye konu açıldı, ben şok!
Edit: Kutusu açılmamiş şimdi alttaki cevaptan gördüm.

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Can...

80+ Platinum
İtopya kutusu açılmış monitörü iade alıyor diye konu açıldı, ben şok!
Edit: Kutusu açılmamiş şimdi alttaki cevaptan gördüm.
Yok kanka açılmış test ettim kullandım biraz ölü pixel var iade veya değişim hangisini isterseniz yazın içine sorunuyla koyund ediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sitede sipariş kısmında yok mu
Sipariş varda faturayı nasıl gorcen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sitede sipariş kısmında yok mu
Sipariş kısmında fatura görmekle ilgili bir ibare yok hocam kutunun yanında benim adresim numaram falan var sadece

Can...

80+ Platinum
Hocam fatura için aradım info@itopya adresine e-posta attın dediler bende attım ne zamana dönüş yapılır birde ona göre çıkarip kullanayım bari birde ürünün tekçe pixel sorunu yok pivotunda kırık parça var sanırım içinde vida sallanıyordu çıkardim sağa sola sallayarak birde plastik beyaz parça var kafasına göre takılıyor orda😅

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
914,029
Üyeler
141,787
Son üye
aece