Neler Yeni

İnceleme AOC C24G2U İNCELEME!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,782
İsim
.
Yeni çıkan monitör youtube videosu 2 tane var 1 yabancı kanalda 1 tane de itopya yeni attı videosunu ben aldım size anlatıyorum belki almak isteyeneniz vardır
24 İnch
165 hz
1ms
curved 1500R
aoc 24g2u tek farkı 165 hz ve curved olması
VA panel
hiç sorun yaşamadım ölü piksel ısım sızması felan
içinden monitör 1 adet DP kablosu HDMI kablosu 1 adet ve güç kablosu bulunuyor
küçük bir inceleme oldu almak isteyen arkadaşlar varsa bence kesin alsın çok güzel

Alıntıyı görüntüle
Güzel monitörmüş güle güle kullanın alakasız olucak şimdiden özür dilerim klavyeniz baya güzelmiş acaba modeli nedir

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yeni çıkan monitör youtube videosu 2 tane var 1 yabancı kanalda 1 tane de itopya yeni attı videosunu ben aldım size anlatıyorum belki almak isteyeneniz vardır
24 İnch
165 hz
1ms
curved 1500R
VA panel
küçük bir inceleme oldu almak isteyen arkadaşlar varsa bence kesin alsın çok güzel

Alıntıyı görüntüle
güzel monitör

Casifer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Arda
Yılbaşı indirimlerini bekle efsane cuma indirimlerinde 1600tl ye kadar düşmüştü belki yılbaşı indirimlerindede düşer
Black friday de tam tersine fiyatlar artmıştı. Fiyatı yükseltiyolar normal fiyatına indirim yapıyorlar o yüzden boşuna beklemeyeyim. Yarın gidip Asus VG24VQ veya Vg249q alcam yada aoc falan filan

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Başlıkta sadece 1 adet ünlem olmalı.
24 İnch
165 hz
1ms
curved 1500R
VA panel

• ''Youtube'' olmalı.
  • ''HZ'' olmalı.
  • '' MS'' olmalı.
  • ''ışık'' olmalı.
  • Cümle büyük harfle başlamalı, noktayla bitmeli.
  • ''1 yabancı kanal da'' şeklinde yazılmalı.
Bundan sonra böyle jel.

nWeeyz_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Sami Buğra
Black friday de tam tersine fiyatlar artmıştı. Fiyatı yükseltiyolar normal fiyatına indirim yapıyorlar o yüzden boşuna beklemeyeyim. Yarın gidip Asus VG24VQ veya Vg249q alcam yada aoc falan filan
Dostum itopyada felan 1600tl ye bulabiliyodun neen bahsediyosun anlamadım black fridayde oldu

Top Bottom