Neler Yeni

Aorus GeForce RTX3070Ti 1,834 TL ?

rodilla03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Rıdvan Tuncer
Dostum dolandırılmış olabilirmiyiz bir arkadşım 5 tane adlı çok korkmaya başladım...
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkürler kanka ya aldım direk büyük para değil zaten :)
size geçmiş olsun öyleyse size bir bardakta yetmez bir damacana soğuk su için üstüne :D

abbidik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet
Kutuya tahta koyup gönderirler büyük ihtimalle. Zamanında bir kişiye yapmışlardı(başka bir siteden almıştı)ama adam ekran kartının tam parasını ödemişti bugünün parasıyla 20.000₺ ise o kadar ödedi ekran kartı kutusundan tahta çıktı. Kapıda bakıp alırım yoksa almam diyenler var o durumda da kargo cular ödeme almadan kutuyu açtırmıyor önce öde sonra bak diyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Çağatay
telefon onayı bekleniyor yazıyor ama herhangi bir şey gelmedi

nijer07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
nijer007
Kutuya tahta koyup gönderirler büyük ihtimalle. Zamanında bir kişiye yapmışlardı ama adam ekran kartının tam parasını ödemişti bugünün parasıyla 20.000₺ ise o kadar ödedi ekran kartı kutusundan tahta çıktı. Kapıda bakıp alırım yoksa almam diyenler var o durumda da kargo cular ödeme almadan kutuyu açtırmıyor önce öde sonra bak diyorlar
Bu para rezervde kalıyor alamazlar imkansız yani kendi sitesinde yapsa bişi demem dolandırıldım derim lakin yanlış fiyat koymuş hukiki sürece gitmekten uygun olmaz gibi adil olmaz ama adam gönlünden koptuysa bişi diyemem :D:D:D:D:D:D:D:D

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Talat
Buda 938 tl ye olan 2k 27. inc monütör işine dönecek ..

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Talat
bi Ara 2k 27 in 165 1500r monitör varıcı VA panel pazaramada sipariş verdik ertesi gün aradılar ürün etiket fiyatı yanlış oldugundan ürünler gönderilmiyecektır para iadesi yapıalcaktır dedıler parayı ıade ettıler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Göndermeyip iptal mi ettiler siparişleri
aynen parayı geri gönderdiler

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,590
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman