Neler Yeni

APK Yüklenebilen 55inç Televizyon Önerileri (7 bin -15 bin Arası)

unverdic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağatay
Arkadaşlar, odam için 55 inç ya da 50 inç boyutlarında bir televizyon arıyorum. Tek isteğim APK yüklenen düzgün bir televizyon. Takılma donma yapmadan kullanabileceğim ve görüntüsü yüzünden her baktığımda küfür etmeyeceğim bir ürün arıyorum.
Axen - Onvo - Grundig - TCL - Vestel - Toshiba gibi seçeneklere bol bol baktım ama hep arada kalıyor ve karar veremiyorum. Zaten taksit muhabbeti yüzünden ayrı bir can sıkıntısı yaşıyorum.
Lafın kısası, bana APK yüklenebilen, maç izlerken görüntü kalitesi üzmeyecek ve Youtube'dan müzik dinlerken kulak tırmalamayacak bir televizyon lazım.

ali7777

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ali nurbel
Arkadaşlar, odam için 55 inç ya da 50 inç boyutlarında bir televizyon arıyorum. Tek isteğim APK yüklenen düzgün bir televizyon. Takılma donma yapmadan kullanabileceğim ve görüntüsü yüzünden her baktığımda küfür etmeyeceğim bir ürün arıyorum.
Axen - Onvo - Grundig - TCL - Vestel - Toshiba gibi seçeneklere bol bol baktım ama hep arada kalıyor ve karar veremiyorum. Zaten taksit muhabbeti yüzünden ayrı bir can sıkıntısı yaşıyorum.
Lafın kısası, bana APK yüklenebilen, maç izlerken görüntü kalitesi üzmeyecek ve Youtube'dan müzik dinlerken kulak tırmalamayacak bir televizyon lazım.
Apk yüklemek için bin TL ye ikinci el Bi TV box al yada 2.5 TL ye fln TV box al en iyisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Apk yüklemek için bin TL ye ikinci el Bi TV box al yada 2.5 TL ye fln TV box al en iyisi
2.500 tl olcak
Mesaj otomatik birleştirildi:

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Apk yüklenebilirler genellikle android tvler oluyor onlarda da takılma donma sorunları daha çok oluyor. Ben samsung tu7000 kullanıyorum ağk yüklenmiyor ancak İnternet üzerinden her türlü içeriği izleyebiliyorum arayüzde de şuana dek hiçbir takılma donma yaşamadım. Ayrıyetten 2 adet(biri 2020 diğeri 2022 model) Philips tvm var ikisinde de arayüzde takılmalar oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,259
Üyeler
150,048
Son üye
Ayazkilic
Top Bottom