Neler Yeni

Apple kendi sitesinden iPad Air sipariş verilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Arda
iPad Air 5 alacağım. Apple kendi sitesinde öğrenci indirimi ile birlikte 2. nesil kalemi bedava veriyor. Oradan sipariş etsem sorun olur mu? Yoksa Trendyol, Hepsiburada gibi sitelerden sipariş edince kalemi geliyor mu?

Fthbsrn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Fatih Başaran
iPad Air 5 alacağım. Apple kendi sitesinde öğrenci indirimi ile birlikte 2. nesil kalemi bedava veriyor. Oradan sipariş etsem sorun olur mu? Yoksa Trendyol, Hepsiburada gibi sitelerden sipariş edince kalemi geliyor mu?
Neden sorun olsun?

6khn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Gökhan
tabii ki orjinal sitesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
C.S.
İnternetten baktımda, Apple Store'dan sipariş edince ürün yurt dışından mı geliyor yoksa Türkiye'den bir yerden mi diye merak attim. Eğer yurt dışıdan geliyorsa gümrük sıkıntısı oluyor gibi bir yazı gördüm de.
İstanbul depodan gönderilir. Hiçbir sorun yaşamazsınız. Apple’dan bir sürü siprişim oldu, ups her harekette bildirim yapıyor, üstelik siriden bile siparişinizi görebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İstanbul depodan gönderilir. Hiçbir sorun yaşamazsınız. Apple’dan bir sürü siprişim oldu, ups her harekette bildirim yapıyor, üstelik siriden bile siparişinizi görebilirsiniz.
Apple Türkiye de neden sorun olsun?
tabii ki orjinal sitesi
Neden sorun olsun?
Aha bu haliyle sipariş etmek istiyorum sıkıntı yaşamam değil mi? Kalemi vs. sıkıntısın gelir. Öğrenci kampanyası diye kalem hediye oluyor.

Ekler

• Screenshot 2023-10-07 133416.png
    Screenshot 2023-10-07 133416.png
    98.1 KB · Hit: 41
Top Bottom