Neler Yeni

Apple Kullanıcı Kulübü

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Yaa birinizde yazıyı okuyup cevap versin saçma kulüplere saçma dedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

size ve kulübünüze saçma kulüp diyen kim saçma kulüplere dedim
Saçma bile olsa saygı duymak zorundasın.

Efe_Tkn

80+ Bronze
Yazdığınız yazıyı ben okudum, siz okumamışsınız.
"Kulüplere Saçma Diyen Biri 5 Saniye Sonra Niye Kulüp Kursun demi yANİ aRTIK"
Aynen böyle yazdınız. İyi forumlar.

anlamadım ?

Saçma bile olsa saygı duymak zorundasın.

ya bide sne çıktın evet haklısın knk aynı ben saygı duymuyorum artık yazmayın yaaa

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
Saçma kulüplere saçma dememişsiniz, kulüplere saçma demişsiniz. Farklı şeyler. Tırnak içinde yazdığım ifade sizin yazmış olduğunuz mesaj. Uzatmanın gereği yok diye düşünüyorum. İyi forumlar.

VitoScaletta

80+ Gold
bana göre iphone alınmaz onun yerine yüksek ramli güzel işlemcili bir sürü telefon var gidip saçma sapan iphone 5-6-7 almak saçma

Efe_Tkn

80+ Bronze
Saçma kulüplere saçma dememişsiniz, kulüplere saçma demişsiniz. Farklı şeyler. Tırnak içinde yazdığım ifade sizin yazmış olduğunuz mesaj. Uzatmanın gereği yok diye düşünüyorum. İyi forumlar.

diğer yazıma bakın ilk bunu yazdım siz benim bu konuda bu mesajı yazdığımı görüp ikinci mesaja laf atmışsınız birinci mesajı okuduysanız 2. kere dememe gerek yok

HumanvVol2

80+ Bronze
Kardeşim iphone 7 plus aldı ikna etmeye çalıştım s9 plus al diye dinlemedi zamanında şuan pişman telefonundaki fotoğrafları atamıyor pc ye yardımcı olabilecek varmı d.

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
bana göre iphone alınmaz onun yerine yüksek ramli güzel işlemcili bir sürü telefon var gidip saçma sapan iphone 5-6-7 almak saçma
ben apple'ı android yerine şu yüzden tercih ediyorum. android bir kaç yıl sonra kötüleşiyor ama ios performansını koruyor

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Kardeşim iphone 7 plus aldı ikna etmeye çalıştım s9 plus al diye dinlemedi zamanında şuan pişman telefonundaki fotoğrafları atamıyor PC ye yardımcı olabilecek varmı d.
icloud ile atamıyor mu?

bence değil ben android kullanıyorum telefon olarak ve artık baya yavaş abim iphone 6 kullanıyor hala iyi performansta

HumanvVol2

80+ Bronze
ben apple'ı android yerine şu yüzden tercih ediyorum. android bir kaç yıl sonra kötüleşiyor ama ios performansını koruyor
iphone 6 vardı eskiden sanki düzenli bir şekilde yavaşlar gibi yavaşladı ilk çıktığında s8 plus aldım hala aynı performans sadece benim başıma gelmişte olabilir :)

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Yakında hatika bir kulüp gelecektir. Duyduruyu yapayım dedim.

HumanvVol2

80+ Bronze
icloud ile atamıyor mu?

bence değil ben android kullanıyorum telefon olarak ve artık baya yavaş abim iphone 6 kullanıyor hala iyi performansta
youtube da videolara bakıp atmayı denemiş şarj kablosuyla bağlayıp yükleniyorda kalıyormuş bazen hiç yüklenmiyor bazen hata veriyor

Top Bottom