Neler Yeni

İntel Kullanıcıları Kulübü

Phenoma

80+ Silver
Merhabalar dostlar,
İntel işlemci kullananların linç edildiği, sırf 9100f yada 9400f kullanıyoruz diye fanboy damgası yediğimiz bu zorlu zamanlarda İntel işlemci kullananlar için bir kulüp oluşturmaya karar verdik.

Amacımız:
Forumda her daim doğru işlemci tavsiyelerinin verilmesini sağlamak. Bu nedenle kulübümüzde hem AMD hem de İntel kullanan üyelere yer vermekteyiz. Piyasada İntel firmasının varlığını unutturmamayı ve yalnızca AMD firması işlemci üretiyormuşcasına verilen eksik tavsiyelerin önüne geçmeyi hedefliyoruz.

Zorunlu Katılım Şartları:

• Her daim objektif olup; doğruya doğru, yanlışa yanlış demek.
• Bütçesi kısıtlı olanları fazla işlemci masrafından en doğru şekilde kurtarmak.
• Fanboy'luk yapmamak, İntel firmasının hatalarını her daim göz önünde bulundurmak.

Gönüllülük Esaslı Katılım Şartları:

• İmza kısmına mavi renk tonunda "İntel Kullanıcıları Kulübü" yazmak.
* İmzamızı intel işlemciye sahip olanların kullanması önemle rica olunur.
AMD kullanıcısı olup kulübümüze katılan üyeler kullanmasa da olur.

Planlanan kulüp çalışmaları:
- İşlemci piyasasındaki gelişmeleri forum üyeleriyle paylaşarak doğru yorumlamaları yapmak.
- İntel işlemcileri iyi ve kötü yönleri ile alınabilirlik ve kullanım amacı açısından değerlendirmek.

Önemli Dipnot: Kulübümüze yalnızca intel kullananlar değil, katılmak isteyen herkes katılabilir.
AMD kullanmasına rağmen İntel'in piyasadaki yerini bilen üyelere her zaman ihtiyacımız var.

Kulüp Yöneticileri:
@Yasin Çelik
@Deniz_Sorkun
@intel pentium

Kulüp Üyeleri:
@Selimhan @Bilgisiz @Desert Eagle @Rambo_87 @Sherlock Holmes @Toxpox @Emir Aydın @rea1903@keremcnsz24 @Mertarı @snowfoxstache @Barış Yalçın @HABAR @Mr.Amd @Joseph37 @masquerade @ByEfe04 @RevDeisDou @eyupseker @Umutcan12 @Sadeceogrenmekistiyorum @ddarkbrother @Nightmare837 @Baran Buba @OdinSonThoR @Rambo Bıçağı @mehmetalikisa @23yasinkoçak @Tinharmi @robin @axia @kerobey7887 @Drift King @Anles @GodLet2 @Polat _Alemdar @X48 carbon X34 @Hiphopjohnny @KeremMm @Spektrumdx3 @Kazım Soy @ElectriX

Kulübümüze katılmak isteyenler bu konu altında mesaj atarak belirtebilirler.
Hocam arkadaşım 8700K ve 1080 kullanıyor ve o kadar kötü değil FPS leri.

Control Panel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,093
İsim
Barış
Discord
kolonya#1389
9100f ve 9400f ölü yatırımdır

Son düzenleme:

Arda54_TR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Arda Barınır
Merhabalar dostlar,
İntel işlemci kullananların linç edildiği, sırf 9100f yada 9400f kullanıyoruz diye fanboy damgası yediğimiz bu zorlu zamanlarda İntel işlemci kullananlar için bir kulüp oluşturmaya karar verdik.

Amacımız:
Forumda her daim doğru işlemci tavsiyelerinin verilmesini sağlamak. Bu nedenle kulübümüzde hem AMD hem de İntel kullanan üyelere yer vermekteyiz. Piyasada İntel firmasının varlığını unutturmamayı ve yalnızca AMD firması işlemci üretiyormuşcasına verilen eksik tavsiyelerin önüne geçmeyi hedefliyoruz.

Zorunlu Katılım Şartları:

• Her daim objektif olup; doğruya doğru, yanlışa yanlış demek.
• Bütçesi kısıtlı olanları fazla işlemci masrafından en doğru şekilde kurtarmak.
• Fanboy'luk yapmamak, İntel firmasının hatalarını her daim göz önünde bulundurmak.

Gönüllülük Esaslı Katılım Şartları:

• İmza kısmına mavi renk tonunda "İntel Kullanıcıları Kulübü" yazmak.
* İmzamızı intel işlemciye sahip olanların kullanması önemle rica olunur.
AMD kullanıcısı olup kulübümüze katılan üyeler kullanmasa da olur.

Planlanan kulüp çalışmaları:
- İşlemci piyasasındaki gelişmeleri forum üyeleriyle paylaşarak doğru yorumlamaları yapmak.
- İntel işlemcileri iyi ve kötü yönleri ile alınabilirlik ve kullanım amacı açısından değerlendirmek.

Önemli Dipnot: Kulübümüze yalnızca intel kullananlar değil, katılmak isteyen herkes katılabilir.
AMD kullanmasına rağmen İntel'in piyasadaki yerini bilen üyelere her zaman ihtiyacımız var.

Kulüp Yöneticileri:
@Yasin Çelik
@Deniz_Sorkun
@intel pentium

Kulüp Üyeleri:
@Selimhan @Bilgisiz @Desert Eagle @Rambo_87 @Sherlock Holmes @Toxpox @Emir Aydın @rea1903@keremcnsz24 @Mertarı @snowfoxstache @Barış Yalçın @HABAR @Mr.Amd @Joseph37 @masquerade @ByEfe04 @RevDeisDou @eyupseker @Umutcan12 @Sadeceogrenmekistiyorum @ddarkbrother @Nightmare837 @Baran Buba @OdinSonThoR @Rambo Bıçağı @mehmetalikisa @23yasinkoçak @Tinharmi @robin @axia @kerobey7887 @Drift King @Anles @GodLet2 @Polat _Alemdar @X48 carbon X34 @Hiphopjohnny @KeremMm @Spektrumdx3 @Kazım Soy @ElectriX

Kulübümüze katılmak isteyenler bu konu altında mesaj atarak belirtebilirler.
imzaya nasıl yazı yazılıyo bilmiyorum ama al benide klube yasin reis

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
Xeon E5462'li sistemim var, katılıyorum.
konu dışında konu hortlatanıda ilk kez görüyorum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

pardon kulüpdeymiş

Cerkutay

80+ Silver
En İyi Cevap
1
imzaya nasıl yazı yazılıyo bilmiyorum ama al benide klube yasin reis
bildirim zilinin yanında zarf var onun da yanında ismin yazıyor ona tıkla imza çıkıyor orda ona tıklayıp yapabilirsin

Fatkör

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Fatih Köroğlu
Katılmak istiyorum i5 10400f kullanıyorum

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10