Neler Yeni

apple müşteri destek hakkında

Arif

80+ Bronze

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
  • Beğen
Reaksiyonlar: Arif

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
zeck
istanbuldayım hocam ortalama kaç gün sürer? bide sağlam verdiğim pcnin bozuk gelme ihtimali nedir ondan çok korkuyorum ya
Apple'da böyle bir şey olmuyo genelde. Arkadaşım 7 Plus'ını tamir için vermişti. Yaparken anakarta mı ne zarar vermişlerdi tam hatırlamıyorum. Yenisini vermişlerdi. Yenisi dediğim kapalı kutu değil. Muhtemelen orjinal parçalarla yenilenmiş bir telefondu.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
Apple'da böyle bir şey olmuyo genelde. Arkadaşım 7 Plus'ını tamir için vermişti. Yaparken anakarta mı ne zarar vermişlerdi tam hatırlamıyorum. Yenisini vermişlerdi. Yenisi dediğim kapalı kutu değil. Muhtemelen orjinal parçalarla yenilenmiş bir telefondu.
oh iyi bari hocam çünkü bi kere o tarz bi şey yaşadı tanıdığım bi markada apple değildi de hatırlamıyom şimdi çok toksik bi süreç oluyo

Existentia

80+ Silver
arkadaşlar 1.5 yıl daha garantisi olan 2. el bir macbook air m2 aldım, bilgisayar nerdeyse hiç kullanılmamış ve yere düşürülmemiş, ki bunu kozmetikten de anlayabiliyorum pcnin üstünde toz dahi yoktu öyle söyliyim ancak arada sırada gidip gelen yeşil bir çizgi var, redditte gördüğüm kadarı ile teknik bir arıza ve garanti kapsamına giriyor. ancak daha önce hiç apple ile işim olmamıştı bu sürec nasıl işliyor nereye gitmem lazım?
akasya ya da zorludan randevu alın hızlıca çözüyorlar hizmet baya iyi içiniz rahat olsun

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
zeck
oh iyi bari hocam çünkü bi kere o tarz bi şey yaşadı tanıdığım bi markada apple değildi de hatırlamıyom şimdi çok toksik bi süreç oluyo
Apple garanti ve servis konusunda başarılı bence bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum hocam.

Top Bottom